Hostinger Easy Onboarding 2.0.25 - en to he_IL translation catalogue (451 entries)

en:  Learn how to connect your domain to Hostinger by watching this tutorial on YouTube for a step-by-step guide:
he_IL: צפו במדריך זה ב-YouTube כדי ללמוד כיצד לחבר את הדומיין שלכם ל-Hostinger צעד-אחר-צעד:

en:  Please refresh the page and try again.
he_IL:  נא לרענן את הדף ונסה שוב.

en: %s is already active
he_IL: %s כבר פעיל

en: %s missing or empty
he_IL: %s חסר או ריק

en: (Credit/Debit card)
he_IL: (כרטיס אשראי/דביט)

en: <strong>Almost there!</strong> Just a few more steps to get your site ready for online success.
he_IL: <strong>כמעט סיימנו!</strong> נשארו רק כמה צעדים עד שהאתר שלכם מוכן להצלחה אונליין.

en: <strong>Use built-in payment methods</strong> - no extra plugins needed.
he_IL: <strong>השתמשו באמצעי תשלום מובנים</strong> - אין צורך בתוספים נוספים.

en: <strong>Use built-in shipping methods</strong> - no extra plugins needed.
he_IL: <strong>השתמשו בשיטות משלוח מובנות</strong> - אין צורך בתוספים נוספים.

en: A minimum order amount
he_IL: סכום הזמנה מינימלי

en: A minimum order amount AND coupon
he_IL: סכום הזמנה מינימלי וקופון

en: A minimum order amount OR coupon
he_IL: סכום הזמנה מינימלי או קופון

en: A theme controls your WordPress site’s appearance and layout, including colors and fonts. You’ll need to build and customize the pages yourself.
he_IL: ערכת עיצוב קובעת את המראה והפריסה של אתר WordPress שלכם, כולל צבעים וגופנים. תצטרכו לבנות ולהתאים אישית את הדפים בעצמכם.

en: A valid free shipping coupon
he_IL: קופון תקף של משלוח חינם

en: Accept payments via credit card. Manage transactions within WordPress.
he_IL: קבלו תשלומים באמצעות כרטיס אשראי. נהלו עסקאות מתוך WordPress.

en: Access site identity and edit title
he_IL: גש לזהות אתר וערוך כותרת

en: Action Failed. Try again or contact support. Apologies.
he_IL: הפעולה נכשלה. נסו שנית או צרו קשר עם התמיכה. עימכם הסליחה.

en: Actions
he_IL: פעולות

en: Activate
he_IL: הפעל

en: Activate plugin
he_IL: הפעל תוסף

en: Active
he_IL: פעיל

en: Add
he_IL: הוספה

en: Add a domain
he_IL: הוספת דומיין

en: Add a new page
he_IL: הוספת דף חדש

en: Add a title
he_IL: הוספת כותרת

en: Add content
he_IL: הוספת תוכן

en: Add domain
he_IL: הוספת דומיין

en: Add plugin
he_IL: הוספת תוסף

en: Add plugins to your site
he_IL: הוסיפו תוספים לאתר שלכם

en: Add product
he_IL: הוספת מוצר

en: Add shipping method
he_IL: הוספת שיטת משלוח

en: Add store details
he_IL: הוספת פרטי חנות

en: Add the title of the page, for example, About. Click the Add Title text to open the text box where you will add your title. The title of your page should be descriptive of the information the page will have.
he_IL: הוסיפו את כותרת העמוד. למשל, 'אודות'. הקליקו על טקסט ה'הוספת כותרת' כדי לפתוח את תיבת הטקסט שבה תוסיפו את הכותרת שלכם. כדאי שכותרת העמוד שלכם תתאר את המידע שיהיה בעמוד.

en: Add your first product
he_IL: הוסיפו את המוצר הראשון שלכם

en: Add your first product or service
he_IL: הוסיפו את המוצר או השירות הראשונים שלכם

en: Added
he_IL: נוסף

en: Adding a logo is a great way to personalize a website or add branding information. You can use your existing logo or create a new one using the <a href="https://logo.hostinger.com/?ref=wordpress-onboarding" style="text-decoration:none; font-weight:bold; color:#673de6">AI Logo Maker.</a>
he_IL: הוספת לוגו היא דרך נהדרת להתאים אישית אתר או להוסיף מידע למותג שלכם. ניתן להשתמש בלוגו הקיים שלכם, או ליצור לוגו חדש עם <a href="https://logo.hostinger.com/?ref=wordpress-onboarding" style="text-decoration:none; font-weight:bold; color:#673de6">יוצר הלוגואים AI.</a>

en: Adds Correios shipping methods to your WooCommerce store.
he_IL: מוסיף שיטות משלוח של Correios לחנות ה-WooCommerce שלכם.

en: Adiciona PagSeguro como meio de pagamento (com desconto nas taxas oficiais).
he_IL: הוסיפו את PagSeguro כאמצעי תשלום (עם הנחה על העמלות הרשמיות).

en: Affiliate marketing
he_IL: שיווק שותפים

en: All
he_IL: הכל

en: Allow customers to pick up orders themselves.
he_IL: אפשרו ללקוחות לאסוף את ההזמנות בעצמם.

en: Amazon Pay is embedded directly into your existing web site, and all the buyer interactions with Amazon Pay and Login with Amazon take place in embedded widgets so that the buyer never leaves your site.
he_IL: Amazon Pay מוטמע ישירות לתוך האתר הקיים שלכם, וכל אינטראקציות הקונה עם Amazon Pay ו-Login with Amazon מתרחשות בוודיג'טים מוטמעים כך שהקונה לעולם לא עוזב את האתר שלכם.

en: An error occurred while deleting the page.
he_IL: אירעה שגיאה בעת מחיקת הדף.

en: An unexpected error occurred. Please try again or contact support.
he_IL: ארעה שגיאה בלתי-צפויה. נא נסו שנית או צרו קשר עם התמיכה.

en: An unexpected error occurred. Please try again.
he_IL: אירעה שגיאה בלתי צפויה. אנא נסו שוב.

en: Anteraja Plugin is a WordPress plugin for WooCommerce for integrate Anteraja
he_IL: Anteraja Plugin הוא תוסף WordPress עבור WooCommerce לשילוב Anteraja

en: Apply minimum order rule before discount
he_IL: יש להחיל כלל מינימום הזמנה לפני הנחה

en: Are you sure you want to delete this page?
he_IL: האם אתם בטוחים שברצונכם למחוק דף זה?

en: Are you sure?
he_IL: האם אתם בטוחים?

en: Attention:
he_IL: שימו לב:

en: Automated reports, monitoring tools, site presets, and 1-click ownership transfers – manage all of your projects quickly and easily.
he_IL: דוחות אוטומטיים, כלי ניטור, הגדרות אתר קבועות מראש, והעברות בעלות בקליק אחד - נהלו את כל הפרויקטים שלכם במהירות ובקלות.

en: Back
he_IL: חזרה

en: Before publishing, you can preview your created page by clicking on the Preview button. If you are happy with the result, click the Publish button.
he_IL: לפני הפרסום, תוכלו לצפות באתר שיצרתם ע"י הקלקה על כפתור 'תצוגה מקדימה'. אם אתם מרוצים מהתוצאה, לחצו על כפתור 'השקה'.

en: Being reviewed
he_IL: בבדיקה

en: Blog
he_IL: בלוג

en: Build a custom-designed site in minutes with professional templates. You’ll be ready to go live in a few clicks.
he_IL: הקימו אתר בעיצוב אישי תוך דקות – עם תבניות מקצועיות. תהיו מוכנים לעלות לאוויר בכמה קליקים בלבד.

en: Build a professional, custom-designed site in moments. Choose from 140+ templates or use AI.
he_IL: הקימו אתר מקצועי בעיצוב אישי תוך רגעים. בחרו מבין יותר מ־140 תבניות או השתמשו בעוזר ה-AI.

en: Build a professional, custom-designed site in moments. Just a few clicks and AI handles the rest.
he_IL: בנו אתר מקצועי ומעוצב-אישית תוך דקות ספורות. רק כמה קליקים ו-AI דואג לכל השאר.

en: Build a website from scratch, with the help of pre-built websites or themes.
he_IL: בנו אתר מאפס, בעזרת אתרים או ערכות נושא מוכנים מראש.

en: Business
he_IL: עסק

en: Buy domain
he_IL: קנו דומיין

en: Cancel
he_IL: ביטול

en: Cash on delivery
he_IL: תשלום במזומן בעת קבלה

en: Change domain
he_IL: שינוי דומיין

en: Charge a fixed rate for shipping regardless of the order.
he_IL: גבו תעריף קבוע עבור משלוח, ללא תלות בהיקף ההזמנה.

en: Check guide
he_IL: בדקו את המדריך

en: Choice parameter missing or empty
he_IL: פרמטר בחירה חסרה או ריקה

en: Choice parameter missing or invalid
he_IL: פרמטר בחירה חסר או לא תקני

en: Choose a pre-built website
he_IL: בחרו אתר אינטרנט מוכן מראש

en: Choose a template
he_IL: בחרו תבנית

en: Choose a theme
he_IL: בחר ערכת נושא

en: Choose another template
he_IL: בחרו תבנית אחרת

en: Choose how you’d like to build your website
he_IL: בחרו כיצד ברצונך לבנות את האתר שלכם

en: Choose template
he_IL: בחרו תבנית

en: Choose the ways you'd like to ship orders to customers. You can always add others later.
he_IL: בחרו בדרכים בהם תרצו לשלוח הזמנות ללקוחות. תוכלו תמיד להוסיף דרכים נוספות אחר כך.

en: Close
he_IL: סגור

en: Collect emails from forms on your site and start sending on-brand email campaigns with Hostinger Reach – all powered by AI.
he_IL: אספו מיילים מטפסים באתר והתחילו לשלוח קמפיינים ממותגים עם Hostinger Reach – הכול מופעל על ידי AI.

en: Collect emails from forms on your site and start sending on-brand email campaigns, powered by AI. Start free.
he_IL: אספו אימיילים מטפסים באתר והתחילו לשלוח קמפיינים ממותגים, מבוססי AI. התחילו בחינם.

en: Complete
he_IL: השלמה

en: Completed steps
he_IL: צעדים שהושלמו

en: Completed!
he_IL: הושלם!

en: Configure
he_IL: הגדרה

en: Configure the payment options and accept payments with cards, ticket and money of Mercado Pago account.
he_IL: הגדירו את אפשרויות התשלום וקבלו תשלומים בכרטיסים, כרטיסיות וכסף של חשבון Mercado Pago.

en: Congrats, you have connected WooPayments!
he_IL: מזל טוב, חיברתם את WooPayments!

en: Congrats, you're ready to show off your site!
he_IL: מזל טוב, אתם מוכנים להציג את האתר שלכם!

en: Congrats, you’re ready to show off your site!
he_IL: מזל טוב, אתם מוכנים להציג את האתר שלכם!

en: Connect
he_IL: התחברות

en: Connect Amazon to site
he_IL: חיבור Amazon לאתר

en: Connect domain now
he_IL: חבר דומיין עכשיו

en: Connect on hPanel
he_IL: חיבור על hPanel

en: Connect your <strong>Amazon Associate</strong> account to fetch API details.
he_IL: חברו את חשבון <strong>Amazon Associate</strong> שלכם כדי להשיב פרטי API.

en: Connect your Amazon account to the site
he_IL: חברו את חשבון Amazon שלכם לאתר

en: Connect your domain
he_IL: חברו את הדומיין שלכם

en: Connect your domain first
he_IL: חברו את הדומיין שלכם קודם

en: Connect your domain to Hostinger
he_IL: בחרו את הדומיין שלכם ל-Hostinger

en: Connected a domain
he_IL: דומיין חובר

en: Connected your Amazon account
he_IL: חשבון Amazon שלכם חובר

en: Connecting
he_IL: מחבר

en: Content can be anything you wish, for example, text, images, videos, tables, and lots more. Click on a plus sign and choose any block you want to add to the page.
he_IL: תוכן יכול להיות כל דבר שתרצו, לדוגמה, טקסט, תמונות, סרטונים, טבלאות, ועוד הרבה יותר מכך. הקליקו על סימן פלוס ובחרו כל בלוק שתרצו להוסיף לעמוד.

en: Continue
he_IL: המשך

en: Continue setup
he_IL: המשך הגדרה

en: Create Chronopost & Mondial relay shipping labels and send them easily.
he_IL: צרו תוויות משלוח של Chronopost ו-Mondial ושלחו אותם בקלות.

en: Create a logo
he_IL: צרו לוגו

en: Create a new Page
he_IL: צור דף חדש

en: Create a new page
he_IL: צור דף חדש

en: Create a site with AI
he_IL: צרו אתר עם AI

en: Create a website with AI
he_IL: צרו אתר עם AI

en: Create additional shipment methods in WooCommerce and enable pricing based on cart weight or total.
he_IL: צרו שיטות משלוח נוספות ב-WooCommerce ואפשרו תמחור על בסיס משקל עגלה או סך הכל.

en: Create new site
he_IL: צור אתר חדש

en: Create site
he_IL: צור אתר

en: Create site with AI
he_IL: צור אתר עם AI

en: Current page
he_IL: הדף הנוכחי

en: Current zone
he_IL: האזור הנוכחי

en: Customize the way your site looks and start welcoming visitors.
he_IL: התאימו אישית את מראה האתר שלכם והתחילו להזמין מבקרים.

en: DOKU plugin offers a seamless, secure payment solution allowing your customers to choose from various payment methods and complete transactions directly on your WooCommerce store.
he_IL: תוסף DOKU מציע פתרון תשלום חלק ובטוח שמאפשר ללקוחות שלכם לבחור מבין אמצעי תשלום שונים ולבצע עסקאות ישירות בחנות ה- WooCommerce שלכם.

en: Database limit almost reached
he_IL: כמעט הגעתם למגבלת מסד הנתונים

en: Database limit reached
he_IL: הגעתם למגבלת מסד הנתונים

en: Default
he_IL: ברירת מחדל

en: Delete page
he_IL: מחיקת דף

en: Deselect all
he_IL: בטל את כל הבחירות

en: Digital products
he_IL: מוצרים דיגיטליים

en: Direct bank transfer
he_IL: העברת בנק ישירה

en: Discover add-ons
he_IL: גלו תוספים

en: Disk usage limit almost reached
he_IL: כמעט הגעתם למגבלת השימוש בדיסק

en: Disk usage limit reached
he_IL:  הגעתם למגבלת השימוש בדיסק

en: Dismiss
he_IL: ביטול

en: Do not install plugins
he_IL: אל תתקין תוספים

en: Do you have any comments/suggestions to improve our AI tools?
he_IL: האם יש לכם הערות/הצעות לשיפור כלי ה-AI שלנו?

en: Do you have any comments/suggestions to improve our WooCommerce onboarding?
he_IL: האם יש לכם הערות/הצעות לשיפור קליטת ה-WooCommerce שלנו?

en: Domain
he_IL: דומיין

en: Domain needs setup
he_IL: הדומיין מצריך הגדרה

en: Domain propagation can take up to 24 hours. Your domain will propagate automatically, and you don't need to take any action during this time.
he_IL: הפצת דומיין יכולה לקחת עד 24 שעות. הדומיין שלכם יופץ אוטומטית, ואתם לא צריכים לנקוט בשום פעולה במהלך הזמן הזה.

en: Duitku Payment Gateway integrates with your WooCommerce store and lets you accept those payments through our payment gateway.
he_IL: שער התשלומים Duitku Payment Gateway משתלב בחנות ה-WooCommerce שלכם ומאפשר לכם לקבל תשלומים אלה באמצעות שער התשלומים שלנו.

en: Edit
he_IL: עריכה

en: Edit Home Page
he_IL: ערוך דף בית

en: Edit Page
he_IL: עריכת דף

en: Edit Pages
he_IL: עריכת דפים

en: Edit an image
he_IL: ערוך תמונה

en: Edit description
he_IL: ערוך תיאור

en: Edit post
he_IL: ערוך פוסט

en: Edit post description
he_IL: ערוך תיאור פוסט

en: Edit site
he_IL: ערוך אתר

en: Edit site title
he_IL: ערוך כותרת אתר

en: Efficient site management with WordPress add-ons
he_IL: ניהול אתר יעיל עם תוספי WordPress

en: Enter your store details so we can help you set up your online store faster.
he_IL: הזינו את פרטי החנות שלכם כדי שנוכל לעזור לכם להגדיר את החנות המקוונת שלכם מהר יותר.

en: Epeken All Kurir Plugin is a WordPress plugin for woocommerce to enable shipping methods featuring many shipping companies in Indonesia for Indonesia e-commerce.
he_IL: Epeken All Kurir Plugin הוא תוסף WordPress עבור woocommerce aמאפשר שיטות משלוח של חברות משלוח רבות באינדונזיה עבור מסחר אלקטרוני באינדונזיה.

en: Error:
he_IL: שגיאה:

en: Every website needs a domain that makes it easy to access and remember. Get yours in just a few clicks.
he_IL: כל אתר צריך דומיין שיהפוך אותו לקל לגישה ובלתי שכיח. השיגו דומיין מאיתנו תוך קליקים בודדים.

en: Expand your audience with the help of Omnisend. Create email campaigns that drive sales.
he_IL: הרחיבו את הקהל שלכם בעזרת Omnisend. צרו קמפייני אימייל שמגבירים מכירות.

en: Expired
he_IL: פג תוקף

en: Expires on
he_IL: פג תוקף בתאריך

en: Extends WooCommerce with a RedSys gateway.
he_IL: מרחיב את WooCommerce עם שער RedSys.

en: Failed to download theme.
he_IL: לא ניתן להוריד את העיצוב.

en: Failed to install theme.
he_IL: לא ניתן להתקין את העיצוב.

en: Failed!
he_IL: נכשל!

en: Finalizing...
he_IL: מסיים...

en: Find the Media page
he_IL: מצא את דף המדיה

en: Find the answers you need in our Knowledge Base
he_IL: מצאו את התשובות שאתם צריכים במאגר הידע שלנו.

en: Finish
he_IL: סיום

en: Finish Setup
he_IL: סיום ההתקנה

en: Finish registration
he_IL: סיום ההרשמה

en: Flat rate
he_IL: תעריף קבוע

en: Follow these steps to complete your setup
he_IL: בצעו את צעדים אלה כדי להשלים את ההגדרה שלכם

en: Free shipping
he_IL: משלוח חינם

en: Free shipping is a great way to increase conversions.
he_IL: משלוח חינם הוא דרך מצוינת להגדיל את מספר ההמרות.

en: Free shipping requires
he_IL: משלוח חינם דורש

en: Full Screen Onboarding
he_IL: קליטה במסך מלא

en: Generate content
he_IL: חולל תוכן

en: Generate content with AI
he_IL: חולל תוכן עם AI

en: Get Discount
he_IL: השג הנחה

en: Get a domain
he_IL: השג דומיין

en: Get deal
he_IL: השג הטבה

en: Get found on Google
he_IL: קבלו מציאות ב-Google

en: Get images, text, and SEO keywords created for you instantly – try <strong>AI Content Creator</strong>.
he_IL: קבלו תמונות, טקסט, ומילות-מפתח SEO שנוצרו עבורכם באופן מיידי - נסו את יוצר התוכן AI.

en: Get images, text, and SEO keywords created for you instantly.
he_IL: קבלו תמונות, טקסט, ומילות-מפתח SEO שנוצרו עבורכם באופן מיידי.

en: Get in touch with our live specialists
he_IL: צרו קשר עם המומחים שלנו בזמן-אמת

en: Get ready to accept customer payments. Let them pay for your products and services with ease.
he_IL: התכוננו לקבל תשלומי לקוחות. אפשרו להם לשלם על המוצרים והשירותים שלכם בקלות.

en: Get ready to sell online. Add your first product, then set up payments and shipping.
he_IL: התכוננו למכור אונליין: הוסיפו את המוצר הראשון שלכם, ואז הגדירו את אפשרויות התשלום והמשלוח.

en: Get ready to sell online. Add your first product, then set up shipping and payments.
he_IL: התכוננו למכור אונליין. הוסיפו את המוצר הראשון שלכם, ואז הגדירו משלוחים ותשלומים.

en: Get started
he_IL: התחילו

en: Get started!
he_IL: התחילו!

en: Getting your features ready
he_IL: אנחנו מכינים את הפיצ'רים שלכם

en: Go to Posts
he_IL: עבור אל פוסטים

en: Go to WordPress
he_IL: עבור אל WordPress

en: Go to the Customize page
he_IL: עבור אל עמוד ההתאמה-האישית

en: Google Site Kit is an essential plugin that makes sure that potential visitors can find your site on Google.
he_IL: Google Site Kit הוא תוסף חיוני שמוודא שמבקרים פוטנציאלים יכולים למצוא את האתר שלכם ב-Google.

en: Got it!
he_IL: יש!

en: Help Center
he_IL: מרכז תמיכה

en: Hide completed
he_IL: הסתר פריטים שהושלמו

en: Hide list
he_IL: הסתר רשימה

en: Hosted services for WooCommerce: automated tax calculation, shipping label printing, and smoother payment setup.
he_IL: שירותים מאוחסנים עבור WooCommerce: חישוב מיסים אוטומטי, הדפסת תוויות משלוח, והגדרת תשלומים חלקה.

en: Hosting
he_IL: אחסון

en: Hosting plan
he_IL: תוכנית אחסון

en: Hostinger Academy
he_IL: אקדמיית Hostinger

en: Hostinger Easy Onboarding WordPress plugin.
he_IL: Hostinger Easy Onboarding - תוסף WordPress.

en: Hover over the chosen post to see the options menu. Click on the Edit button to open the post editor.
he_IL: הניחו את הסמן מעל הפוסט הנבחר כדי לראות את תפריט האפשרויות. הקליקו על כפתור 'עריכה' כדי לפתוח את עורך הפוסטים.

en: How could we make it easier to create a new WordPress website?
he_IL: כיצד היינו יכולים להפוך יצירת אתר WordPress חדש לקל יותר?

en: How to Back Up a WordPress Site
he_IL: איך לגבות אתר WordPress

en: How to Build an EFFECTIVE Landing Page with WordPress (2024)
he_IL: כיצד לבנות אתר נחיתה אפקטיבי עם WordPress (2024)

en: How to Create Your Coming Soon Page in WordPress (2024)
he_IL: כיצד ליצור עמוד 'יגיע בקרוב' ב-WordPress (2024)

en: How to Create a WordPress Contact Us Page
he_IL: כיצד ליצור עמוד יצירת קשר ב-WordPress

en: How to Create a WordPress Website in 10 Minutes Using Hostinger
he_IL: כיצד ליצור אתר WordPress תוך 10 דקות עם Hostinger

en: How to Import Images Into WordPress Website
he_IL: כיצד לייבא תמונות לתוך אתר WordPress

en: How to Make a Website (2024): Simple, Quick, & Easy Tutorial
he_IL: כיצד ליצור אתר (2024): מדריך פשוט, מהיר, וקל

en: How to Point Domain Name to Web Hosting
he_IL: כיצד לכוון שם דומיין לאחסון אתר

en: How to Set Up WordPress SMTP
he_IL: כיצד להגדיר WordPress SMTP

en: How would you rate your experience building a website based on a pre-built template? (Score 1-10)
he_IL: איך הייתם מדרגים את החוויה של בניית אתר על בסיס תבנית מובנית-מראש? (דירוג 1-10)

en: How would you rate your experience setting up a WooCommerce site on our hosting?
he_IL: איך הייתם מדרגים את החוויה של הגדרת אתר WooCommerce על האחסון שלנו?

en: How would you rate your experience using our AI content generation tools in onboarding? (Scale 1-10)
he_IL: איך הייתם מדרגים את החוויה שלכם עם כלי יצירת התוכן באמצעות AI שלנו במהלך הקליטה? (דירוג 1-10)

en: I Bought a Domain, Now What?
he_IL: רכשתי דומיין, מה עכשיו?

en: If you wish to edit the image, click on the chosen image and click the Edit Image button. You can now crop, rotate, flip or scale the selected image.
he_IL: אם אתם רוצים לערוך את התמונה, הקליקו על התמונה הרצויה ולחצו על כפתור 'ערוך תמונה'. עכשיו תוכלו לחתוך, לסובב, להפוך או להגדיל את התמונה הנבחרת.

en: In the left sidebar, click Appearance to expand the menu. In the Appearance section, click Customize. The Customize page will open.
he_IL: בסרגל הצידי השמאלי, הקליקו 'מראה' (Appearance) כדי לפתוח את התפריט. באיזור ה'מראה', הקליקו 'התאם אישית'. עמוד ההתאמה האישית ייפתח.

en: In the left sidebar, click Site Identity and edit your site title.
he_IL: בסרגל הצידי השמאלי, הקליקו 'זהות אתר' וערכו את כותרת האתר שלכם.

en: In the left sidebar, click Site Identity, then click on the Select Site Icon button. Here, you can upload your brand logo.
he_IL: בסרגל הצידי השמאלי, הקליקו 'זהות אתר', אז הקליקו על כפתור 'בחירת אייקון אתר'. כאן, תוכלו להעלות את לוגו המותג שלכם.

en: In the left sidebar, find the Media button. Click on the Library button to see all the images you have uploaded to your website.
he_IL: בסרגל הצידי השמאלי, מצאו את כפתור המדיה. הקליקו על כפתור 'ספריה' כדי לראות את כל התמונות שהעליתם לאתר שלכם.

en: In the left sidebar, find the Pages menu and click on Add New button. You will see the WordPress page editor. Each paragraph, image, or video in the WordPress editor is presented as a "block" of content.
he_IL: בסרגל הצידי השמאלי, מצאו את תפריט העמודים והקליקו על כפתור 'הוסף חדש'. תראו את עמוד עריכת WordPress. כל פסקה, תמונה, או סרטון בעורך WordPress מוצג בתור 'בלוק' של תוכן.

en: In the left sidebar, find the Posts button. Click on the All Posts button and find the post for which you want to change the description.
he_IL: בסרגל הצידי השמאלי, מצאו את כפתור הפוסטים. הקליקו על כפתור 'כל הפוסטים' ומצאו את הפוסט עבורו תרצו לשנות את התיאור.

en: Increase your sites visibility by enabling its discoverability in the Google search engine.
he_IL: הגבירו את החשיפה שלכם ע"י הפעלת אפשרות הגילוי במנוע החיפוש של Google.

en: Inodes limit almost reached
he_IL: כמעט הגעתם למגבלת ה-inodes

en: Inodes limit reached
he_IL: הגעתם למגבלת ה-inodes

en: Install plugin
he_IL: התקנת תוסף

en: Installation failed
he_IL: ההתקנה כשלה

en: Installed
he_IL: מותקן

en: Installing plugins...
he_IL: מתקין תוספים...

en: Installing template...
he_IL: מתקין תבנית...

en: Installing theme...
he_IL: מתקין ערכת נושא...

en: Invite a Friend, Earn Up to $100
he_IL: הזמינו חבר, הרוויחו עד ל-100$

en: Is shipping cost taxable?
he_IL: האם עלות המשלוח חייבת במס?

en: It enables a WooCommerce site to accept payments through UPI apps like BHIM, Google Pay, Paytm, PhonePe or any Banking UPI app. Avoid payment gateway charges.
he_IL: זה מאפשר לאתר WooCommerce לקבל תשלומים דרך יישומי UPI כגון BHIM, Google Pay, Paytm, PhonePe, או כל יישום Banking UPI. הימנעו מעמלות שער תשלום.

en: Just a few more steps to launch your online store
he_IL: רק עוד כמה צעדים להשקת החנות המקוונת שלכם

en: Keep current site
he_IL: שמור אתר נוכחי

en: Knowledge Base
he_IL: מאגר ידע

en: Laptop
he_IL: מחשב נייד

en: Learn WordPress
he_IL: למדו WordPress

en: Learn more
he_IL: למידע נוסף

en: Let AI build a website that fit your business needs.
he_IL: תנו ל-AI לבנות אתר שמתאים לצרכי העסק שלכם.

en: Let AI explore, understand, and interact with your site. All content updates are auto-tracked so AI tools stay in sync with your site’s latest version.
he_IL: תנו ל-AI לחקור, להבין, ולהתממשק עם האתר שלכם. כל עדכוני התוכן מנוטרים אוטומטית, כך שכלי ה-AI נשארים מסונכרנים עם הגרסה העדכנית של האתר.

en: Link your Amazon Associates account to your website, start promoting products, and earn rewards. No API key required.
he_IL: קשרו את חשבון Amazon Associates שלכם לאתר שלכם, התחילו לשווק מוצרים, והרוויחו פרסים. אין צורך במפתח API.

en: LiteSpeed Cache: How to Get 100% WordPress Optimization
he_IL: LiteSpeed Cache: איך להגיע ל-100% אופטימיזציה ב-WordPress

en: Loading...
he_IL: טוען...

en: Loading…
he_IL: טוען...

en: Local pickup
he_IL: איסוף מקומי

en: Make sure that your website shows up when visitors are looking for your business on Google.
he_IL: ודאו שהאתר שלכם מופיע למבקרים כשהם מחפשים את העסק שלכם ב-Google.

en: Make your site discoverable by AI
he_IL: הפכו את האתר שלכם לניתן לגילוי על ידי AI

en: Manage
he_IL: ניהול

en: Manage shipping
he_IL: ניהול משלוחים

en: Market your business
he_IL: שווקו את העסק שלכם

en: Midtrans-WooCommerce is official plugin from Midtrans. Midtrans is an online payment gateway.
he_IL: Midtrans-WooCommerce הוא תוסף רשמי של Midtrans. Midtrans הוא שער תשלומים מקוון.

en: Minimum spend for free shipping
he_IL: סכום מינימום להזמנה עם משלוח חינם

en: More info
he_IL: מידע נוסף

en: Most popular
he_IL: פופולרי ביותר

en: Nameserver
he_IL: שרת שמות

en: Next
he_IL: הבא

en: No PHP files found in plugin directory
he_IL: לא נמצאו קבצי PHP בספריית התוספים

en: No pages found.
he_IL: לא נמצאו דפים.

en: No plugin image
he_IL: אין תמונה של תוסף

en: No plugins found
he_IL: לא נמצאו תוספים

en: No requirement
he_IL: ללא דרישות

en: Not connected
he_IL: לא מחובר

en: Not interested
he_IL: לא מעוניין

en: Not needed
he_IL: לא נחוץ

en: Not now
he_IL: לא עכשיו

en: Not purchased
he_IL: לא נרכש

en: Not registered
he_IL: לא רשום

en: Nothing found
he_IL: לא נמצא דבר

en: Now <strong>finish setting up</strong> the plugins you've installed.
he_IL: עכשיו <strong>סיימו להגדיר</strong> את התוספים שהתקנתם.

en: Onboarding
he_IL: קליטה

en: Onboarding Wordpress being built
he_IL: Onboarding Wordpress נבנה

en: Online store
he_IL: חנות מקוונת

en: Online store setup
he_IL: הגדרת חנות מקוונת

en: Opt-in to receive tips, discounts, and recommendations from the WooCommerce team directly in your inbox.
he_IL: הצטרפו כדי לקבל טיפים, הנחות, והמלצות מצוות WooCommerce ישירות לתיבת הדואר הנכנס שלכם.

en: Or use payment plugins
he_IL: או השתמשו בתוספי תשלומים

en: Or use shipping plugins
he_IL: או השתמשו בתוספי משלוחים

en: Other
he_IL: אחר

en: Page title:
he_IL: כותרת העמוד:

en: PayPal's latest complete payments processing solution. Accept PayPal, Pay Later, credit/debit cards, alternative digital wallets local payment types and bank accounts.
he_IL: פתרון עיבוד התשלומים המקיף העדכני ביותר של PayPal. קבלו PayPal, Pay Later, כרטיסי אשראי/דביט, ארנקים דיגיטליים חלופיים, סוגי תשלומים מקומיים, וחשבונות בנק.

en: Payment methods
he_IL: אפשרויות תשלום

en: Payment plugins
he_IL: תוספי תשלום

en: Payment settings
he_IL: הגדרות תשלום

en: Pending email verification
he_IL: בהמתנה לאימות אימייל

en: Pending phone verification
he_IL: בהמתנה לאימות טלפוני

en: Pickup cost
he_IL: עלות איסוף

en: Play on YouTube
he_IL: נגן ב-YouTube

en: Plugin activation failed
he_IL: הפעלת תוסף נכשלה

en: Plugin directory not found
he_IL: ספריית תוספים לא נמצאה

en: Plugin has been succesfully installed and activated
he_IL: התוסף הותקן והופעל בהצלחה

en: Plugin installation failed
he_IL: התקנת התוסף נכשלה

en: Plugin main file not found
he_IL: קובץ תוסף ראשי לא נמצא

en: Plugin sucessfully activated
he_IL: התוסף הופעל בהצלחה

en: Plugin sucessfully installed
he_IL: התוסף הותקן בהצלחה

en: Plugins are apps that can be installed on your WordPress website. Each plugin lets you add a new feature, such as forms, SEO tools, or social media buttons. All of these plugins are free.
he_IL: תוספים הם אפליקציות שניתן להתקין באתר ה-WordPress שלכם. כל תוסף מאפשר להוסיף פיצ'ר חדש, כגון טפסים, כלי SEO או כפתורי מדיה חברתית. כל התוספים הללו הינם חינמיים.

en: Pre-built websites and themes
he_IL: אתרים וערכות נושא מוכנים מראש

en: Premium template
he_IL: תבנית פרימיום

en: Preview
he_IL: תצוגה מקדימה

en: Preview site
he_IL: תצוגה מקדימה לאתר

en: Preview website
he_IL: תצוגה מקדימה לאתר

en: Promote products on your site
he_IL: קדמו מוצרים באתר שלכם

en: Publish the page
he_IL: פרסם את העמוד

en: Recommended for you
he_IL: מומלץ עבורכם

en: Recommended plugins
he_IL: תוספים מומלצים

en: Registered at another provider
he_IL: רשום אצל ספק אחר

en: Registering
he_IL: בהרשמה

en: Registration didn't work
he_IL: ההרשמה לא הצליחה

en: Renew
he_IL: חידוש

en: Restore
he_IL: שחזור

en: Run an Amazon Affiliate site
he_IL: הפעל אתר Amazon Affiliate

en: Run email marketing campaigns
he_IL: הפעל קמפייני שיווק אימייל

en: Save
he_IL: שמירה

en: Saving
he_IL: שומר

en: Search for a plugin
he_IL: חפש תוסף

en: Search pages
he_IL: חיפוש דפים

en: Securely accept payments, synchronize sales, and seamlessly manage inventory and product data between WooCommerce and Square POS.
he_IL: קבלו בבטחה תשלומים, סנכרנו מכירות, ונהלו מלאים ונתוני מוצרים באופן חלק בין WooCommerce ו-Square POS.

en: Select all
he_IL: בחר הכל

en: Select one for best experience
he_IL: בחרו אחד לקבלת החוויה הטובה ביותר

en: Selected plugins conflict with each other
he_IL: התוספים שנבחרו מתנגשים זה עם זה

en: Sell products, services and digital downloads. Set up and customize each item to fit your business needs.
he_IL: מכרו מוצרים, שירותים, והורדות דיגיטליות. הגדירו והתאימו-אישית כל פריט כדי שיתאים לצרכים העסקיים שלכם.

en: Sell products, services, and digital downloads. Set up and customize each item to fit your business needs.
he_IL: מכרו מוצרים, שירותים, והורדות דיגיטליות. הגדירו והתאימו-אישית כל פריט כדי שיתאים לצרכים העסקיים שלכם.

en: Set up Google Site Kit
he_IL: הגדרת Google Site Kit

en: Set up Site Kit
he_IL: הגדרת Site Kit

en: Set up a payment method
he_IL: הגדר אמצעי תשלום

en: Set up an online store
he_IL: הגדר חנות מקוונת

en: Set up payment method
he_IL: הגדר אמצעי תשלום

en: Set up payments
he_IL: הגדר תשלומים

en: Set up shipping
he_IL: הגדר משלוחים

en: Set up shipping method
he_IL: הגדרת שיטת משלוח

en: Set up your online store
he_IL: הגדרת החנות המקוונת שלכם

en: Set up your site
he_IL: הגדירו את האתר שלכם

en: Setting up...
he_IL: מגדיר...

en: Setup <strong>WooCommerce</strong>, add products or services, and start selling today.
he_IL: הגדירו <strong>WooCommerce</strong>, הוסיפו מוצרים או שירותים, והתחילו למכור עוד היום.

en: Setup Google Site Kit
he_IL: הגדרת Google Site Kit

en: Setup my online store
he_IL: הגדרת החנות המקוונת שלי

en: Setup website
he_IL: הגדרת אתר

en: Share your referral link with friends and family and <strong>receive 20% commission</strong> for every successful referral.
he_IL: שתפו את קישור ההפניה שלכם עם חברים ומשפחה ו<strong>קבלו 20% עמלה</strong> עבור כל הפניה מוצלחת.

en: Ship products with ease
he_IL: שלחו מוצרים בקלות

en: Shipping cost
he_IL: עלות משלוח

en: Shipping method saved successfully!
he_IL: שיטת המשלוח נשמרה בהצלחה!

en: Shipping methods
he_IL: שיטות משלוח

en: Shipping option
he_IL: אפשרות משלוח

en: Shipping plugins
he_IL: תוספי משלוחים

en: Shipping settings
he_IL: הגדרת משלוחים

en: Shop locale is empty, please setup store first
he_IL: לוקאל החנות ריק, אנא הגדירו חנות קודם

en: Show list
he_IL: הצג רשימה

en: Simpaisa is providing Easy To Integrate Jazzcash & Easypaisa Digital Payment Services.
he_IL: Simpaisa מספקת שירותי תשלום דיגיטליים קלים לשילוב של Jazzcash ו-Easypaisa.

en: Skip
he_IL: דלג

en: Smartphone
he_IL: סמארטפון

en: Something went wrong
he_IL: משהו השתבש

en: Sorry, there are activation errors.
he_IL: מצטערים, יש שגיאות הפעלה.

en: Sorry, there are validation errors.
he_IL: מצטערים, יש שגיאות אימות.

en: Start creating your site
he_IL: התחילו ליצור את האתר שלכם

en: Start earning
he_IL: התחילו להרוויח

en: Start promoting
he_IL: התחילו לקדם

en: Start promoting affiliate products and earn rewards. It’s quick and easy to get started.
he_IL: התחילו לקדם מוצרי שותפים ולקבל תגמולים. ההתחלה מהירה וקלה.

en: Step category and/or step does not exist.
he_IL: קטגוריית צעד ו/או צעד לא קיימים.

en: Store location locale not found
he_IL: מיקום לוקאל חנות לא נמצא

en: Suspended
he_IL: מושעה

en: Tablet
he_IL: טאבלט

en: Take credit card payments on your store using Stripe.
he_IL: קבלו תשלומי כרטיס אשראי בחנות שלכם עם Stripe.

en: Take me there
he_IL: קח אותי לשם

en: Take payments in cash upon delivery.
he_IL: קבלו תשלומים במזומן בעת המסירה.

en: Take payments via bank transfer.
he_IL: קבלו תשלומים באמצעות העברה בנקאית.

en: Tell us a bit about your business
he_IL: ספרו לנו קצת אודות העסק שלכם

en: Temporary
he_IL: זמני

en: The Hostinger Easy Onboarding plugin requires minimum PHP version of <b>%s</b>.
he_IL: התוסף Hostinger Easy Onboarding דורש גרסת PHP של לפחות <b>%s</b>.

en: The USPS Simple plugin calculates rates for domestic shipping dynamically using USPS API during checkout.
he_IL: תוסף ה-USPS Simple מחשב מחירים עבור משלוחים מקומיים באופן דינאמי בעזרת USPS API בעת הרכישה.

en: The biggest ever <span style="color: #8C85FF">Amazing Friday</span> sale!
he_IL: מבצע <span style="color: #8C85FF">בלאק פריידי</span> הגדול בכל הזמנים!

en: The biggest ever <span style="color: #8C85FF">Black Friday</span> sale!
he_IL: מבצע <span style="color: #8C85FF">בלאק פריידי</span> הגדול בכל הזמנים!

en: The biggest ever <span style="color: #8C85FF">Blessed Friday</span> sale!
he_IL: מבצע <span style="color: #8C85FF">בלאק פריידי</span> הגדול בכל הזמנים!

en: The biggest ever <span style="color: #8C85FF">Cyber Monday</span> sale!
he_IL: מבצע <span style="color: #8C85FF">סייבר מאנדיי</span> הגדול בכל הזמנים!

en: The biggest ever <span style="color: #8C85FF">End of the year</span> sale!
he_IL: מבצע <span style="color: #8C85FF">מכירת סוף השנה</span> הגדול בכל הזמנים!

en: The biggest ever <span style="color: #8C85FF">White Friday</span> sale!
he_IL: מבצע <span style="color: #8C85FF">וויט פריידי</span> הגדול בכל הזמנים!

en: The page was deleted!
he_IL: הדף נמחק!

en: The plugin allows you to accept digital payments from Satispay users.
he_IL: התוסף מאפשר לכם לקבל תשלומים דיגיטליים ממשתמשי Satispay.

en: Theme activation failed
he_IL: הפעלת ערכת הנושא נכשלה

en: Theme has been succesfully activated
he_IL: ערכת הנושא הופעלה בהצלחה

en: Theme has been succesfully installed
he_IL: ערכת הנושא הותקנה בהצלחה

en: Theme has been succesfully installed and activated
he_IL: ערכת הנושא הותקנה והופעלה בהצלחה

en: Theme installation failed
he_IL: התקנת ערכת הנושא כשלה

en: Theme sucessfully activated
he_IL: ערכת הנושא הופעלה בהצלחה

en: Theme sucessfully installed
he_IL: ערכת הנושא הותקנה בהצלחה

en: There was an error.
he_IL: אירעה שגיאה.

en: These are ready-to-go sites that you can quickly customize to fit your brand and needs. You won’t have to build from scratch.
he_IL: אלה הם אתרים מוכנים לשימוש, אותם תוכלו להתאים במהירות למותג ולצרכים שלכם. לא תצטרכו לבנות אותם מאפס.

en: This enables you to accept various payments via Xendit with just a few clicks.
he_IL: כך תוכלו לקבל תשלומים שונים באמצעות Xendit בכמה לחיצות בלבד.

en: This extension gives you the possibility to use the Colissimo shipping methods in WooCommerce
he_IL: תוסף זה מאפשר לכם להשתמש בשיטות המשלוח של Colissimo ב-WooCommerce.

en: This field is required
he_IL: שדה זה הכרחי

en: This might take a few minutes
he_IL: זה עשוי לקחת כמה דקות

en: Title
he_IL: כותרת

en: To upload a new image, click on Add New button on the Media Library page and select files.
he_IL: כדי להעלות תמונה חדשה, הקליקו על כפתור 'הוסף חדש' בספריית המדיה ובחרו קבצים.

en: Transfer
he_IL: העברה

en: Try Omnisend
he_IL: נסו את Omnisend

en: Try again
he_IL: נסו שוב

en: Try another search term.
he_IL: נסו מונח חיפוש אחר.

en: Try free for 1 year
he_IL: נסו בחינם למשך שנה

en: Turn on
he_IL: הפעלה

en: Turn site visitors into loyal customers
he_IL: הפכו את המבקרים באתר ללקוחות נאמנים

en: Turn site visitors into subscribers
he_IL: הפכו את המבקרים באתר למנויים

en: Tutorials
he_IL: מדריכים

en: Unknown error code.
he_IL: קוד שגיאה לא ידוע.

en: Upload an image
he_IL: העלו תמונה

en: Upload your logo
he_IL: העלו את הלוגו שלכם

en: Use a blank site or apply a starter from one of our vendors to get started.
he_IL: השתמש באתר ריק או הפעילו אתר התחלתי מאחד הספקים שלנו כדי להתחיל.

en: Use a theme instead
he_IL: השתמשו בערכת נושא במקום

en: Use the special discount code <b>ONLYHOSTINGER30</b> to get 30% off on Omnisend for 6 months when you upgrade.
he_IL: השתמשו בקוד ההנחה המיוחד <b>ONLYHOSTINGER30</b> כדי לקבל 30% הנחה על Omnisend ל-6 חודשים כשתשדרגו.

en: Verify phone
he_IL: אמתו את מספר הטלפון

en: View checklist
he_IL: הצג צ'ק-ליסט

en: View completed
he_IL: הצג פריטים שהושלמו

en: View less
he_IL: הצג פחות

en: View list
he_IL: הצג רשימה

en: View more
he_IL: הצג יותר

en: View plugins
he_IL: הצג תוספים

en: Visit hPanel and connect a real domain. If you already did this, please wait up to 24h until the domain fully connects
he_IL: בקרו את hPanel וחברו דומיין אמיתי. אם כבר עשיתם זאת, אנא המתינו עד 24 שעות עד שהדומיין יתחבר לחלוטין.

en: Wait for domain propagation
he_IL: המתינו לעדכון דומיין

en: Want to create a new AI site?
he_IL: רוצים ליצור אתר AI חדש?

en: Want to create a new site on a different template?
he_IL: רוצים ליצור אתר חדש על בסיס תבנית שונה?

en: Want to create a new site on a pre-built template?
he_IL: רוצים ליצור אתר חדש על בסיס תבנית מוכנה מראש?

en: Want to create a new site?
he_IL: רוצים ליצור אתר חדש?

en: We apologize for the inconvenience. The AI content generation process encountered a server error. Please try again later, and if the issue persists, kindly contact our support team for assistance.
he_IL: אנחנו מתנצלים על אי-הנוחות. תהליך יצירת התוכן AI נתקל בשגיאת שרת. אנא נסו שנית מאוחר יותר, ואם הבעיה נמשכת, אנא צרו קשר עם צוות התמיכה שלנו.

en: We'll use this information to help you set up your store faster.
he_IL: אנחנו נשתמש במידע הזה כדי לעזור לכם להגדיר את החנות שלכם מהר יותר.

en: Website URL
he_IL: URL של האתר

en: Website setup
he_IL: הגדרת אתר

en: Welcome to WordPress!
he_IL: ברוכים הבאים ל-WordPress!

en: What type of products or services will you sell?
he_IL: אילו סוגים של מוצרים או שירותים תמכרו?

en: What’s a plugin?
he_IL: מהו תוסף?

en: What’s a pre-built website?
he_IL: מהו אתר אינטרנט מוכן מראש?

en: What’s a theme?
he_IL: מהי ערכת נושא?

en: Where is your store located?
he_IL: היכן ממוקמת החנות שלכם?

en: WordPress tutorials
he_IL: מדריכי WordPress

en: Yes, skip step
he_IL: כן, דלג צעד

en: You are running <b>%s</b> PHP version.
he_IL: אתם מריצים <b>%s</b> גרסת PHP.

en: You can also set up a shipping method without installing additional plugins.
he_IL: אתם יכולים גם להגדיר שיטת משלוח מבלי להתקין תוספים נוספים.

en: You can connect a domain to Hostinger by changing the nameservers. Different domain providers are have unique procedures for changing nameservers. Here are Hostinger's nameservers:
he_IL: ניתן לחבר דומיין ל-Hostinger ע"י שינוי שמות השרתים. לספקיות דומיין שונות יש הליכים ייחודיים לשינוי שמות שרתים. הנה שמות השרתים של Hostinger:

en: You can see the whole post in the editor. Find the description part and change it to your preferences.
he_IL: ניתן לראות את כל הפוסט בעורך. מצאו את חלק התיאור ושנו אותו לפי העדפתכם.

en: You need to purchase a domain for your website before the preview domain becomes inaccessible. Find a desired website name using a <a style="text-decoration:none; font-weight:bold; color:#673de6" target="_blank" href="https://hpanel.hostinger.com/domains/domain-checker" >domain name searcher.</a >
he_IL: יש לרכוש דומיין עבור האתר שלכם לפני שדומיין התצוגה המקדימה נהיה לא-נגיש. מצאו לכם שם אתר בעזרת <a style="text-decoration:none; font-weight:bold; color:#673de6" target="_blank" href="https://hpanel.hostinger.com/domains/domain-checker" >כלי חיפוש שמות דומיין.</a >

en: You'll love these great deals that were handpicked just for you.
he_IL: בחרנו הטבות מדהימות במיוחד בשבילכם.

en: You're done setting up your online store!
he_IL: סיימתם להגדיר את החנות המקוונת שלכם!

en: Your business email
he_IL: האימייל העסקי שלכם

en: Your new site will replace the current one. Choose from 140+ professional templates or use AI.
he_IL: האתר החדש שלכם יחליף את האתר הנוכחי. בחרו מבין יותר מ־140 תבניות מקצועיות או השתמשו בעוזר ה-AI.

en: Your new site will replace the current one. Choose from 140+ professional templates.
he_IL: האתר החדש שלכם יחליף את האתר הנוכחי. בחרו מבין יותר מ־140 תבניות מקצועיות.

en: Your new site will replace the current one. Use the same description or change it.
he_IL: האתר החדש שלכם יחליף את האתר הנוכחי. השתמשו באותו תיאור או שנו אותו.

en: Your progress
he_IL: ההתקדמות שלכם

en: Your store name
he_IL: שם החנות שלכם

en: Your website failed to build. Please try again.
he_IL: בניית האתר שלכם נכשלה. נא לנסות שנית.

en: Your website is already published and can be accessed using Hostinger free temporary subdomain right now. Here is the current URL of your website:
he_IL: האתר שלכם כבר הושק וניתן לגשת אליו באמצעות תת-דומיין זמני בחינם של Hostinger כבר עכשיו. הנה ה-URL הנוכחי של האתר שלכם:

en: Your website is ready
he_IL: האתר שלכם מוכן

en: conflicts with
he_IL: מתנגש עם

en: hPanel - Billing
he_IL: hPanel - חשבונות

en: hPanel - Home
he_IL: hPanel - בית

en: hPanel - Websites
he_IL: hPanel - אתרים

en: https://hostinger.com
he_IL: https://hostinger.co.il

en: https://www.hostinger.com
he_IL: https://www.hostinger.co.il

en: in terms of functionality.
he_IL: מבחינת הפונקציונליות.

en: 👋 Welcome to WordPress
he_IL: 👋ברוכים הבאים ל-WordPress
