Hostinger 2.1.6 - en to nl_NL translation catalogue (436 entries)

en:  Learn how to connect your domain to Hostinger by watching this tutorial on YouTube for a step-by-step guide:
nl_NL: Leer hoe je je domein koppelt aan Hostinger en bekijk deze tutorial op YouTube voor een stap-voor-stap handleiding:

en:  Please refresh the page and try again.
nl_NL:  Vernieuw de pagina en probeer het opnieuw.

en: %s is already active
nl_NL: %s is al actief

en: %s missing or empty
nl_NL: %s ontbreekt of is leeg

en: (Credit/Debit card)
nl_NL: (creditcard/betaalkaart)

en: <strong>Almost there!</strong> Just a few more steps to get your site ready for online success.
nl_NL: <strong>Bijna klaar! </strong> Nog een paar stappen en je site is klaar voor online succes.

en: <strong>Use built-in payment methods</strong> - no extra plugins needed.
nl_NL: <strong>Gebruik ingebouwde betaalmethoden</strong> - geen extra plug-ins nodig.

en: <strong>Use built-in shipping methods</strong> - no extra plugins needed.
nl_NL: <strong>Gebruik ingebouwde verzendmethoden</strong> - geen extra plug-ins nodig.

en: A minimum order amount
nl_NL: Een minimaal bestelbedrag

en: A minimum order amount AND coupon
nl_NL: Een minimum bestelbedrag EN coupon

en: A minimum order amount OR coupon
nl_NL: Een minimum bestelbedrag OF coupon

en: A theme controls your WordPress site’s appearance and layout, including colors and fonts. You’ll need to build and customize the pages yourself.
nl_NL: Een thema bepaalt het uiterlijk en de lay-out van je WordPress site, inclusief kleuren en lettertypen. Je moet de pagina's zelf bouwen en aanpassen.

en: A valid free shipping coupon
nl_NL: Een geldige coupon voor gratis verzending

en: Accept payments via credit card. Manage transactions within WordPress.
nl_NL: Accepteer betalingen met creditcard. Beheer transacties binnen WordPress.

en: Access site identity and edit title
nl_NL: Toegang tot site-identiteit en titel bewerken

en: Action Failed. Try again or contact support. Apologies.
nl_NL: Actie mislukt. Probeer het opnieuw of neem contact op met klantenondersteuning. Onze excuses.

en: Actions
nl_NL: Acties

en: Activate
nl_NL: Activeer

en: Activate plugin
nl_NL: Plug-in activeren

en: Active
nl_NL: Actief

en: Add
nl_NL: Toevoegen

en: Add a domain
nl_NL: Een domein toevoegen

en: Add a new page
nl_NL: Nieuwe pagina toevoegen

en: Add a title
nl_NL: Titel toevoegen

en: Add content
nl_NL: Content toevoegen

en: Add domain
nl_NL: Domein toevoegen

en: Add plugin
nl_NL: Plug-in toevoegen

en: Add plugins to your site
nl_NL: Plugins aan je site toevoegen

en: Add product
nl_NL: Producten toevoegen

en: Add shipping method
nl_NL: Verzendmethode toevoegen

en: Add store details
nl_NL: Winkelgegevens toevoegen

en: Add the title of the page, for example, About. Click the Add Title text to open the text box where you will add your title. The title of your page should be descriptive of the information the page will have.
nl_NL: Voeg de titel van de pagina toe, bijvoorbeeld Over. Klik op de tekst Titel toevoegen en het tekstvak wordt geopend. Hier kun je de titel kunt toevoegen. De titel van je pagina dient een beschrijving te zijn van de informatie die de pagina bevat.

en: Add your first product
nl_NL: Je eerste product toevoegen

en: Add your first product or service
nl_NL: Voeg je eerste product of dienst toe

en: Added
nl_NL: Toegevoegd

en: Adding a logo is a great way to personalize a website or add branding information. You can use your existing logo or create a new one using the <a href="https://logo.hostinger.com/?ref=wordpress-onboarding" style="text-decoration:none; font-weight:bold; color:#673de6">AI Logo Maker.</a>
nl_NL: Het toevoegen van een logo is een geweldige manier om een website te personaliseren of merkinformatie toe te voegen. Je kunt je bestaande logo gebruiken of een nieuw logo maken met de <a href="https://logo.hostinger.com/?ref=wordpress-onboarding" style="text-decoration:none; font-weight:bold; color:#673de6">AI Logo Maker.</a>

en: Adds Correios shipping methods to your WooCommerce store.
nl_NL: Voegt Correios verzendmethoden toe aan je WooCommerce winkel.

en: Adiciona PagSeguro como meio de pagamento (com desconto nas taxas oficiais).
nl_NL: Voegt PagSeguro toe als betaalmethode (met korting op officiële tarieven).

en: All
nl_NL: Alle

en: Allow customers to pick up orders themselves.
nl_NL: Laat klanten bestellingen zelf ophalen.

en: Amazon Pay is embedded directly into your existing web site, and all the buyer interactions with Amazon Pay and Login with Amazon take place in embedded widgets so that the buyer never leaves your site.
nl_NL: Amazon Pay is rechtstreeks geïntegreerd in je bestaande website en alle interacties met Amazon Pay en Inloggen bij Amazon vinden plaats in geïntegreerde widgets, zodat de koper je website nooit verlaat.

en: An error occurred while deleting the page.
nl_NL: Er is een fout opgetreden tijdens het verwijderen van de pagina.

en: An unexpected error occurred. Please try again or contact support.
nl_NL: Er is een onverwachte fout opgetreden. Probeer het opnieuw of neem contact op met de klantenondersteuning.

en: An unexpected error occurred. Please try again.
nl_NL: Er is een onverwachte fout opgetreden. Probeer het opnieuw.

en: Anteraja Plugin is a WordPress plugin for WooCommerce for integrate Anteraja
nl_NL: De Anteraja plug-in is een WordPress-plug-in voor WooCommerce waarmee Anteraja kan worden geïntegreerd.

en: Apply minimum order rule before discount
nl_NL: Regel minimumbestelling voor korting

en: Are you sure you want to delete this page?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze pagina wilt verwijderen?

en: Are you sure?
nl_NL: Weet je het zeker?

en: Attention:
nl_NL: Let op:

en: Automated reports, monitoring tools, site presets, and 1-click ownership transfers – manage all of your projects quickly and easily.
nl_NL: Geautomatiseerde rapporten, monitoring tools, site presets en 1-klik eigendomsoverdracht - beheer al je projecten snel en eenvoudig.

en: Back
nl_NL: Terug

en: Before publishing, you can preview your created page by clicking on the Preview button. If you are happy with the result, click the Publish button.
nl_NL: Voordat je de pagina publiceert, kun je een voorbeeld van de door jou gemaakte pagina bekijken door op de knop Voorbeeld te klikken. Als je tevreden bent met het resultaat, klik dan op de knop Publiceren.

en: Being reviewed
nl_NL: In behandeling

en: Build a custom-designed site in minutes with professional templates. You’ll be ready to go live in a few clicks.
nl_NL: Bouw binnen enkele minuten een op maat gemaakte site met professionele templates. In een paar klikken ben je klaar om live te gaan.

en: Build a professional, custom-designed site in moments. Choose from 140+ templates or use AI.
nl_NL: Bouw in een handomdraai een professionele, op maat gemaakte site. Kies uit 140+ templates of gebruik AI.

en: Build a professional, custom-designed site in moments. Just a few clicks and AI handles the rest.
nl_NL: Bouw in een handomdraai een professionele, op maat gemaakte site. Een paar klikken en AI doet de rest.

en: Build a website from scratch, with the help of pre-built websites or themes.
nl_NL: Bouw een website vanaf nul, met behulp van kant-en-klare websites of thema's.

en: Business
nl_NL: Bedrijf

en: Buy domain
nl_NL: Domein kopen

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Cash on delivery
nl_NL: Rembours

en: Change domain
nl_NL: Domein wijzigen

en: Charge a fixed rate for shipping regardless of the order.
nl_NL: Reken een vast tarief voor verzending, ongeacht de bestelling.

en: Check guide
nl_NL: Handleiding bekijken

en: Choice parameter missing or empty
nl_NL: Keuzeparameter ontbreekt of is leeg

en: Choice parameter missing or invalid
nl_NL: Keuzeparameter ontbreekt of is ongeldig

en: Choose a pre-built website
nl_NL: Kies een kant-en-klare website

en: Choose a template
nl_NL: Kies een template

en: Choose a theme
nl_NL: Kies een thema

en: Choose another template
nl_NL: Kies een andere template

en: Choose how you’d like to build your website
nl_NL: Kies hoe je je website wilt bouwen

en: Choose template
nl_NL: Template kiezen

en: Choose the ways you'd like to ship orders to customers. You can always add others later.
nl_NL: Kies de verzendmogelijkheden voor klanten. Je kunt later altijd nog andere toevoegen.

en: Close
nl_NL: Sluit

en: Collect emails from forms on your site and start sending on-brand email campaigns with Hostinger Reach – all powered by AI.
nl_NL: Verzamel e-mails van formulieren op je site en begin met het versturen van on-brand e-mailcampagnes met Hostinger Reach - allemaal aangedreven door AI.

en: Collect emails from forms on your site and start sending on-brand email campaigns, powered by AI. Start free.
nl_NL: Verzamel e-mails van formulieren op je site en begin met het versturen van on-brand e-mailcampagnes, aangedreven door AI. Start gratis.

en: Complete
nl_NL: Compleet

en: Completed steps
nl_NL: Voltooide stappen

en: Completed!
nl_NL: Voltooid!

en: Configure
nl_NL: Configureer

en: Configure the payment options and accept payments with cards, ticket and money of Mercado Pago account.
nl_NL: Configureer de betalingsopties en accepteer betalingen met kaarten, bonnen en geld van Mercado Pago account.

en: Congrats, you have connected WooPayments!
nl_NL: Gefeliciteerd, je hebt WooPayments verbonden!

en: Congrats, you're ready to show off your site!
nl_NL: Gefeliciteerd! Je bent klaar om je site te tonen!

en: Congrats, you’re ready to show off your site!
nl_NL: Gefeliciteerd, je bent klaar om je site te presenteren!

en: Connect
nl_NL: Koppelen

en: Connect Amazon to site
nl_NL: Amazon met site verbinden

en: Connect domain now
nl_NL: Domein nu koppelen

en: Connect on hPanel
nl_NL: Verbinden met hPanel

en: Connect your <strong>Amazon Associate</strong> account to fetch API details.
nl_NL: Verbinden met je <strong>Amazon Associate</strong> account en haal API-gegevens op.

en: Connect your Amazon account to the site
nl_NL: Verbind je Amazon account met de site

en: Connect your domain
nl_NL: Koppel jouw domein

en: Connect your domain first
nl_NL: Verbind eerst je domein

en: Connect your domain to Hostinger
nl_NL: Je domein met Hostinger koppelen

en: Connected a domain
nl_NL: Een domein aangesloten

en: Connected your Amazon account
nl_NL: Je Amazon account is verbonden

en: Connecting
nl_NL: Verbinden

en: Content can be anything you wish, for example, text, images, videos, tables, and lots more. Click on a plus sign and choose any block you want to add to the page.
nl_NL: De content kan van alles zijn, bijvoorbeeld tekst, afbeeldingen, video's, tabellen en nog veel meer. Klik op een plusteken en kies een blok dat je aan de pagina wilt toevoegen.

en: Continue
nl_NL: Ga verder

en: Continue setup
nl_NL: Doorgaan met instellen

en: Create Chronopost & Mondial relay shipping labels and send them easily.
nl_NL: Maak Chronopost & Mondial verzendetiketten en verzend heel eenvoudig.

en: Create a logo
nl_NL: Maak een logo

en: Create a new Page
nl_NL: Een nieuwe pagina maken

en: Create a new page
nl_NL: Een nieuwe pagina maken

en: Create a site with AI
nl_NL: Maak een site met AI

en: Create a website with AI
nl_NL: Maak een website met AI

en: Create additional shipment methods in WooCommerce and enable pricing based on cart weight or total.
nl_NL: Maak extra verzendmethoden in WooCommerce en activeer prijzen op basis van het gewicht of het totaal van de winkelwagen.

en: Create new site
nl_NL: Nieuwe site maken

en: Create site
nl_NL: Website maken

en: Create site with AI
nl_NL: Maak site met AI

en: Current page
nl_NL: Huidige pagina

en: Current zone
nl_NL: Huidige pagina

en: Customize the way your site looks and start welcoming visitors.
nl_NL: Pas het uiterlijk van je site aan en begin met het verwelkomen van bezoekers.

en: DOKU plugin offers a seamless, secure payment solution allowing your customers to choose from various payment methods and complete transactions directly on your WooCommerce store.
nl_NL: De DOKU-plug-in biedt een naadloze, veilige betaaloplossing waarmee klanten uit verschillende betaalmethoden kunnen kiezen en transacties rechtstreeks in jouw WooCommerce-winkel kunnen uitvoeren.

en: Database limit almost reached
nl_NL: Databaselimiet bijna bereikt

en: Database limit reached
nl_NL: Databaselimiet bereikt

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Delete page
nl_NL: Pagina verwijderen

en: Deselect all
nl_NL: Alles deselecteren

en: Digital products
nl_NL: Digitale producten

en: Direct bank transfer
nl_NL: Directe overschrijving

en: Discover add-ons
nl_NL: Ontdek add-ons

en: Disk usage limit almost reached
nl_NL: Schijfruimte bijna vol

en: Disk usage limit reached
nl_NL: Schrijfruimte vol

en: Dismiss
nl_NL: Afwijzen

en: Do not install plugins
nl_NL: Geen plugins installeren

en: Do you have any comments/suggestions to improve our AI tools?
nl_NL: Heb je opmerkingen/suggesties voor het verbeteren van onze AI-tools?

en: Do you have any comments/suggestions to improve our WooCommerce onboarding?
nl_NL: Heb je opmerkingen/suggesties voor het verbeteren van onze WooCommerce onboarding?

en: Domain
nl_NL: Domein

en: Domain needs setup
nl_NL: Domein moet worden ingesteld

en: Domain propagation can take up to 24 hours. Your domain will propagate automatically, and you don't need to take any action during this time.
nl_NL: Domeinpropagatie kan tot wel 24 uur duren. Je domein wordt automatisch gepropageerd en je hoeft gedurende deze tijd geen actie te ondernemen.

en: Duitku Payment Gateway integrates with your WooCommerce store and lets you accept those payments through our payment gateway.
nl_NL: Duitku Payment Gateway kan worden geïntegreerd in jouw WooCommerce-winkel, zodat je betalingen via onze betalingsgateway kunt accepteren.

en: Edit
nl_NL: Bewerk

en: Edit Home Page
nl_NL: Startpagina bewerken

en: Edit Page
nl_NL: Pagina bewerken

en: Edit Pages
nl_NL: Pagina's bewerken

en: Edit an image
nl_NL: Een afbeelding bewerken

en: Edit description
nl_NL: Een omschrijving bewerken

en: Edit post
nl_NL: Een bericht bewerken

en: Edit post description
nl_NL: Berichtbeschrijving bewerken

en: Edit site
nl_NL: Site bewerken

en: Edit site title
nl_NL: Een website-titel bewerken

en: Efficient site management with WordPress add-ons
nl_NL: Efficiënt sitebeheer met WordPress add-ons

en: Enter your store details so we can help you set up your online store faster.
nl_NL: Voer je winkelgegevens in zodat we je sneller kunnen helpen met het opzetten van je webshop.

en: Epeken All Kurir Plugin is a WordPress plugin for woocommerce to enable shipping methods featuring many shipping companies in Indonesia for Indonesia e-commerce.
nl_NL: Epeken All Kurir Plugin is een WordPress-plug-in voor WooCommerce waarmee verzendmethoden van verschillende verzendbedrijven in Indonesië kunnen worden ingeschakeld, voor e-commerce in Indonesië.

en: Error:
nl_NL: Fout:

en: Every website needs a domain that makes it easy to access and remember. Get yours in just a few clicks.
nl_NL: Elke website heeft een domein nodig dat gemakkelijk te bereiken en te onthouden is. Ontvang de jouwe met slechts een paar klikken.

en: Expand your audience with the help of Omnisend. Create email campaigns that drive sales.
nl_NL: Breid je publiek uit met de behulp van Omnisend. Creëer e-mailcampagnes die de verkoop stimuleren.

en: Expired
nl_NL: Verlopen

en: Expires on
nl_NL: Verloopt op

en: Extends WooCommerce with a RedSys gateway.
nl_NL: Breidt WooCommerce uit met een RedSys gateway.

en: Failed to download theme.
nl_NL: Downloaden van thema mislukt.

en: Failed to install theme.
nl_NL: Mislukt bij het installeren van het thema.

en: Failed!
nl_NL: Mislukt!

en: Finalizing...
nl_NL: Afronden...

en: Find the Media page
nl_NL: Zoek de mediapagina

en: Find the answers you need in our Knowledge Base
nl_NL: Vind de antwoorden waar je naar op zoek bent in onze Kennisbank

en: Finish
nl_NL: Afwerking

en: Finish Setup
nl_NL: Afwerking instellen

en: Finish registration
nl_NL: Registratie voltooien

en: Flat rate
nl_NL: Vast tarief

en: Follow these steps to complete your setup
nl_NL: Volg deze stappen om de installatie te voltooien

en: Free shipping
nl_NL: Gratis verzending

en: Free shipping is a great way to increase conversions.
nl_NL: Gratis verzending is een geweldige manier om conversies te verhogen.

en: Free shipping requires
nl_NL: Gratis verzending vereist

en: Full Screen Onboarding
nl_NL: Onboarding op volledig scherm

en: Generate content
nl_NL: Content genereren

en: Generate content with AI
nl_NL: Maak content met AI

en: Get Discount
nl_NL: Ontvang korting

en: Get a domain
nl_NL: Koop een domein

en: Get deal
nl_NL: Ga voor de deal

en: Get found on Google
nl_NL: Wordt gevonden op Google

en: Get images, text, and SEO keywords created for you instantly – try <strong>AI Content Creator</strong>.
nl_NL: Ontvang direct afbeeldingen, tekst en SEO-keywords - probeer <strong>AI Content Creator</strong>.

en: Get images, text, and SEO keywords created for you instantly.
nl_NL: Ontvang direct afbeeldingen, tekst en SEO-keywords.

en: Get in touch with our live specialists
nl_NL: Neem live contact op met onze specialisten

en: Get ready to accept customer payments. Let them pay for your products and services with ease.
nl_NL: Wees voorbereid op de acceptatie van betalingen van klanten. Zorg dat ze gemakkelijk kunnen betalen voor jouw producten en diensten.

en: Get ready to sell online. Add your first product, then set up payments and shipping.
nl_NL: Maak je klaar om online te verkopen. Voeg je eerste product toe en stel betalingen en verzending in.

en: Get ready to sell online. Add your first product, then set up shipping and payments.
nl_NL: Maak je klaar om online te verkopen. Voeg je eerste product toe en stel vervolgens de verzending en betalingen in.

en: Get started
nl_NL: Ga aan de slag

en: Get started!
nl_NL: Ga aan de slag!

en: Getting your features ready
nl_NL: Bereid je functies voor

en: Go to Posts
nl_NL: Ga naar Berichten

en: Go to WordPress
nl_NL: Ga naar WordPress

en: Go to the Customize page
nl_NL: Ga naar Pagina aanpassen

en: Google Site Kit is an essential plugin that makes sure that potential visitors can find your site on Google.
nl_NL: Google Site Kit is een essentiële plug-in die ervoor zorgt dat potentiële bezoekers je site op Google kunnen vinden.

en: Got it!
nl_NL: Begrepen!

en: Help Center
nl_NL: Hulpcentrum

en: Hide completed
nl_NL: Voltooid verbergen

en: Hide list
nl_NL: Lijst verbergen

en: Hosted services for WooCommerce: automated tax calculation, shipping label printing, and smoother payment setup.
nl_NL: Gehoste services voor WooCommerce: geautomatiseerde belastingberekeningen, verzendetiketten afdrukken en soepelere betalingsinstellingen.

en: Hosting plan
nl_NL: Hostingplan

en: Hostinger Easy Onboarding WordPress plugin.
nl_NL: Hostinger Easy Onboarding Wordpress plug-in

en: Hover over the chosen post to see the options menu. Click on the Edit button to open the post editor.
nl_NL: Beweeg de muis over het gekozen bericht om het menu te openen. Klik op de knop Bewerken om de tekst-editor te openen.

en: How could we make it easier to create a new WordPress website?
nl_NL: Hoe kunnen wij het maken van een nieuwe WordPress website eenvoudiger maken?

en: How to Back Up a WordPress Site
nl_NL: Hoe maak je een back-up van een WordPress site?

en: How to Build an EFFECTIVE Landing Page with WordPress (2024)
nl_NL: Hoe je een EFFECTIEVE landingspagina maakt met WordPress (2024)

en: How to Create Your Coming Soon Page in WordPress (2024)
nl_NL: Zo maak je een Coming Soon pagina in WordPress (2024)

en: How to Create a WordPress Contact Us Page
nl_NL: Hoe maak je een WordPress contactpagina?

en: How to Create a WordPress Website in 10 Minutes Using Hostinger
nl_NL: Hoe maak je in 10 minuten een WordPress-website met Hostinger

en: How to Import Images Into WordPress Website
nl_NL: Hoe importeer je afbeeldingen naar een WordPress website?

en: How to Make a Website (2024): Simple, Quick, & Easy Tutorial
nl_NL: Een website maken (2024): Eenvoudige, snelle en gemakkelijke handleiding

en: How to Point Domain Name to Web Hosting
nl_NL: Hoe een domeinnaam aan webhosting koppelen

en: How to Set Up WordPress SMTP
nl_NL: Hoe stel je WordPress SMTP in?

en: How would you rate your experience building a website based on a pre-built template? (Score 1-10)
nl_NL: Hoe is jouw ervaring met het bouwen van een website aan de hand van een kant-en-klare template? (Score 1-10)

en: How would you rate your experience setting up a WooCommerce site on our hosting?
nl_NL: Wat is jouw ervaring met het opzetten van een WooCommerce site met onze hosting?

en: How would you rate your experience using our AI content generation tools in onboarding? (Scale 1-10)
nl_NL: Hoe beoordeel jij jouw ervaring met het gebruik van onze AI-tools voor het genereren van content bij de onboarding? (Schaal 1-10)

en: I Bought a Domain, Now What?
nl_NL: Ik heb een domein gekocht, wat nu?

en: If you wish to edit the image, click on the chosen image and click the Edit Image button. You can now crop, rotate, flip or scale the selected image.
nl_NL: Als je de afbeelding wilt bewerken, klik dan op de gekozen afbeelding en vervolgens op de knop Afbeelding bewerken. Je kunt de geselecteerde afbeelding nu bijsnijden, draaien, spiegelen of vergroten/verkleinen.

en: In the left sidebar, click Appearance to expand the menu. In the Appearance section, click Customize. The Customize page will open.
nl_NL: Klik in de linker zijbalk op Uiterlijk om het menu uit te vouwen. Klik onder Uiterlijk op Aanpassen. De optie Pagina aanpassen wordt geopend.

en: In the left sidebar, click Site Identity and edit your site title.
nl_NL: Klik in de linker zijbalk op Website Identiteit en wijzig de titel van je website.

en: In the left sidebar, click Site Identity, then click on the Select Site Icon button. Here, you can upload your brand logo.
nl_NL: Klik in de linkerzijbalk op Website-identiteit en klik vervolgens op de knop Site-pictogram selecteren. Hier kunt je je eigen merklogo uploaden.

en: In the left sidebar, find the Media button. Click on the Library button to see all the images you have uploaded to your website.
nl_NL: Zoek in de linker zijbalk naar de knop Media. Klik op de knop Bibliotheek voor alle afbeeldingen die je naar je website hebt geüpload.

en: In the left sidebar, find the Pages menu and click on Add New button. You will see the WordPress page editor. Each paragraph, image, or video in the WordPress editor is presented as a "block" of content.
nl_NL: Zoek in de linkerzijbalk het menu Pagina's en klik op de knop Nieuw toevoegen. Je ziet nu de WordPress pagina-editor. Elke alinea, afbeelding of video in de WordPress-editor wordt weergegeven als een ‘blok’ met inhoud.

en: In the left sidebar, find the Posts button. Click on the All Posts button and find the post for which you want to change the description.
nl_NL: Zoek in de linkerzijbalk naar de knop Berichten. Klik op de knop Alle berichten en zoek het bericht waarvan je de beschrijving wilt wijzigen.

en: Increase your sites visibility by enabling its discoverability in the Google search engine.
nl_NL: Vergroot de zichtbaarheid van je site door deze vindbaar te maken in de Google zoekmachine.

en: Inodes limit almost reached
nl_NL: Inodes limiet bijna bereikt

en: Inodes limit reached
nl_NL: Inodes limiet bereikt

en: Install plugin
nl_NL: Plug-in installeren

en: Installation failed
nl_NL: Installatie mislukt

en: Installed
nl_NL: Geïnstalleerd

en: Installing plugins...
nl_NL: Plugins installeren...

en: Installing template...
nl_NL: Sjabloon installeren...

en: Installing theme...
nl_NL: Thema installeren...

en: Invite a Friend, Earn Up to $100
nl_NL: Nodig een vriend uit en verdien maximaal €100

en: Is shipping cost taxable?
nl_NL: Zijn de verzendkosten belastbaar?

en: It enables a WooCommerce site to accept payments through UPI apps like BHIM, Google Pay, Paytm, PhonePe or any Banking UPI app. Avoid payment gateway charges.
nl_NL: Hiermee kan een WooCommerce-site betalingen accepteren via UPI-apps zoals BHIM, Google Pay, Paytm, PhonePe of elke bank-UPI-app. Vermijd kosten voor betalingsgateways.

en: Just a few more steps to launch your online store
nl_NL: Nog een paar stappen om je webshop te lanceren

en: Keep current site
nl_NL: Huidige site behouden

en: Knowledge Base
nl_NL: Kennisbank

en: Learn WordPress
nl_NL: Leer over WordPress

en: Learn more
nl_NL: Meer informatie

en: Let AI build a website that fit your business needs.
nl_NL: Laat AI een website bouwen die past bij jouw bedrijfsbehoeften.

en: Let AI explore, understand, and interact with your site. All content updates are auto-tracked so AI tools stay in sync with your site’s latest version.
nl_NL: Laat AI jouw site verkennen, begrijpen en ermee communiceren. Alle inhoud-updates worden automatisch getraceerd, zodat de AI-tools altijd synchroon lopen met de nieuwste versie van jouw site.

en: Link your Amazon Associates account to your website, start promoting products, and earn rewards. No API key required.
nl_NL: Koppel je Amazon Associates account aan je website, begin met het promoten van producten en verdien beloningen. API sleutel is niet nodig.

en: LiteSpeed Cache: How to Get 100% WordPress Optimization
nl_NL: LiteSpeed Cache: Hoe bereik je 100% WordPress optimalisatie?

en: Loading...
nl_NL: Aan het laden...

en: Loading…
nl_NL: Bezig met laden...

en: Local pickup
nl_NL: Lokaal ophalen

en: Make sure that your website shows up when visitors are looking for your business on Google.
nl_NL: Zorg dat jouw website verschijnt wanneer bezoekers jouw bedrijf op Google zoeken.

en: Make your site discoverable by AI
nl_NL: Maak je site vindbaar voor AI

en: Manage
nl_NL: Beheren

en: Manage shipping
nl_NL: Verzendingen beheren

en: Market your business
nl_NL: Promoot je bedrijf

en: Midtrans-WooCommerce is official plugin from Midtrans. Midtrans is an online payment gateway.
nl_NL: Midtrans-WooCommerce is een officiële plu-gin van Midtrans. Midtrans is een online betaalgateway.

en: Minimum spend for free shipping
nl_NL: Minimale besteding voor gratis verzending

en: More info
nl_NL: Meer informatie

en: Most popular
nl_NL: Meest populair

en: Next
nl_NL: Volgende

en: No PHP files found in plugin directory
nl_NL: Geen PHP bestanden gevonden in plugin map

en: No pages found.
nl_NL: Geen pagina's gevonden.

en: No plugin image
nl_NL: Geen plugin-afbeelding

en: No plugins found
nl_NL: Geen plugins gevonden

en: No requirement
nl_NL: Geen eis

en: Not connected
nl_NL: Niet verbonden

en: Not interested
nl_NL: Niet geïnteresseerd

en: Not needed
nl_NL: Niet nodig

en: Not now
nl_NL: Niet nu

en: Not purchased
nl_NL: Niet gekocht

en: Not registered
nl_NL: Niet geregistreerd

en: Nothing found
nl_NL: Niets gevonden

en: Now <strong>finish setting up</strong> the plugins you've installed.
nl_NL: <strong>Voltooi nu de installatie</strong> van de plug-ins die je hebt geïnstalleerd.

en: Onboarding Wordpress being built
nl_NL: Onboarding Wordpress wordt gebouwd

en: Online store
nl_NL: Online winkel

en: Online store setup
nl_NL: Webshop opzetten

en: Opt-in to receive tips, discounts, and recommendations from the WooCommerce team directly in your inbox.
nl_NL: Meld je aan om tips, kortingen en aanbevelingen van het WooCommerce team direct in je inbox te ontvangen.

en: Or use payment plugins
nl_NL: Of gebruik betalingsplug-ins

en: Or use shipping plugins
nl_NL: Of gebruik verzendplug-ins

en: Other
nl_NL: Andere

en: Page title:
nl_NL: Pagina titel:

en: PayPal's latest complete payments processing solution. Accept PayPal, Pay Later, credit/debit cards, alternative digital wallets local payment types and bank accounts.
nl_NL: PayPal's nieuwste complete oplossing voor het verwerken van betalingen. Accepteer PayPal, Pay Later, creditcards/debetkaarten, alternatieve digitale portemonnees, lokale betaalmethoden en bankrekeningen.

en: Payment methods
nl_NL: Betaalmethoden

en: Payment plugins
nl_NL: Plug-ins voor betalingen

en: Payment settings
nl_NL: Betalingsinstellingen

en: Pending email verification
nl_NL: In afwachting van e-mailverificatie

en: Pending phone verification
nl_NL: In afwachting van telefoonverificatie

en: Pickup cost
nl_NL: Afhaalkosten

en: Play on YouTube
nl_NL: Op YouTube afspelen

en: Plugin activation failed
nl_NL: Activering plug-in mislukt

en: Plugin directory not found
nl_NL: Plugin map niet gevonden

en: Plugin has been succesfully installed and activated
nl_NL: Plug-in is succesvol geïnstalleerd en geactiveerd

en: Plugin installation failed
nl_NL: Plug-in installatie mislukt

en: Plugin main file not found
nl_NL: Hoofdbestand plugin niet gevonden

en: Plugin sucessfully activated
nl_NL: Plug-in succesvol geactiveerd

en: Plugin sucessfully installed
nl_NL: Plug-in succesvol geïnstalleerd

en: Plugins are apps that can be installed on your WordPress website. Each plugin lets you add a new feature, such as forms, SEO tools, or social media buttons. All of these plugins are free.
nl_NL: Plugins zijn apps die je op je WordPress website kunt installeren. Met elke plugin kun je een nieuwe functie toevoegen, zoals formulieren, SEO-tools of knoppen voor sociale media. Al deze plugins zijn gratis.

en: Pre-built websites and themes
nl_NL: Kant-en-klare websites en thema's

en: Premium template
nl_NL: Premium sjabloon

en: Preview
nl_NL: Voorbeeld

en: Preview website
nl_NL: Voorbeeld website

en: Promote products on your site
nl_NL: Promoot producten op je site

en: Publish the page
nl_NL: Publiceer de pagina

en: Recommended for you
nl_NL: Aanbevolen voor jou

en: Recommended plugins
nl_NL: Aanbevolen plugins

en: Registered at another provider
nl_NL: Ingeschreven bij een andere provider

en: Registering
nl_NL: Registreren

en: Registration didn't work
nl_NL: Registratie is mislukt

en: Renew
nl_NL: Vernieuwen

en: Restore
nl_NL: Herstellen

en: Run an Amazon Affiliate site
nl_NL: Een Amazon Affiliate site beheren

en: Run email marketing campaigns
nl_NL: Voer e-mailmarketingcampagnes uit

en: Save
nl_NL: Sla

en: Saving
nl_NL: Besparen

en: Search for a plugin
nl_NL: Een plugin zoeken

en: Search pages
nl_NL: Pagina's zoeken

en: Securely accept payments, synchronize sales, and seamlessly manage inventory and product data between WooCommerce and Square POS.
nl_NL: Accepteer op een veilige manier betalingen, synchroniseer verkopen en beheer voorraad- en productgegevens moeiteloos tussen WooCommerce en Square POS.

en: Select all
nl_NL: Alles selecteren

en: Select one for best experience
nl_NL: Kies er een voor de beste ervaring

en: Selected plugins conflict with each other
nl_NL: Geselecteerde plugins conflicteren met elkaar

en: Sell products, services and digital downloads. Set up and customize each item to fit your business needs.
nl_NL: Verkoop producten, diensten en digitale downloads. Stel elk item in en pas het aan zodat het voldoet aan de behoeften van jouw bedrijf.

en: Sell products, services, and digital downloads. Set up and customize each item to fit your business needs.
nl_NL: Verkoop producten, diensten en digitale downloads. Configureer elk item en stem af op de behoeften van je bedrijf.

en: Set up Google Site Kit
nl_NL: Google Site Kit instellen

en: Set up Site Kit
nl_NL: Google Site Kit instellen

en: Set up a payment method
nl_NL: Een betaalmethode instellen

en: Set up an online store
nl_NL: Webshop opzetten

en: Set up payment method
nl_NL: Betaalmethode instellen

en: Set up payments
nl_NL: Betalingen instellen

en: Set up shipping
nl_NL: Verzending instellen

en: Set up shipping method
nl_NL: Verzendmethode instellen

en: Set up your online store
nl_NL: Je webshop opzetten

en: Set up your site
nl_NL: Je site instellen

en: Setting up...
nl_NL: Instellen...

en: Setup <strong>WooCommerce</strong>, add products or services, and start selling today.
nl_NL: Installeer <strong>WooCommerce</strong>, voeg producten of diensten toe en begin vandaag nog met verkopen.

en: Setup Google Site Kit
nl_NL: Google Site Kit instellen

en: Setup my online store
nl_NL: Mijn webshop opzetten

en: Setup website
nl_NL: Website instellen

en: Share your referral link with friends and family and <strong>receive 20% commission</strong> for every successful referral.
nl_NL: Deel je doorverwijslink met vrienden en familie en <strong>ontvang 20% commissie</strong> voor elke succesvolle doorverwijzing.

en: Ship products with ease
nl_NL: Gemakkelijk producten verzenden

en: Shipping cost
nl_NL: Verzendkosten

en: Shipping method saved successfully!
nl_NL: Verzendmethode succesvol opgeslagen!

en: Shipping methods
nl_NL: Verzendmethoden

en: Shipping option
nl_NL: Verzendoptie

en: Shipping plugins
nl_NL: Plug-ins voor verzendingen

en: Shipping settings
nl_NL: Verzendinstellingen

en: Shop locale is empty, please setup store first
nl_NL: Shop locatie is leeg, installeer de winkel eerst

en: Show list
nl_NL: Toon lijst

en: Simpaisa is providing Easy To Integrate Jazzcash & Easypaisa Digital Payment Services.
nl_NL: Simpaisa biedt eenvoudig te integreren digitale betaaldiensten van Jazzcash & Easypaisa.

en: Skip
nl_NL: Overslaan

en: Something went wrong
nl_NL: Er is iets misgegaan

en: Sorry, there are activation errors.
nl_NL: Sorry, er zijn activeringsfouten opgetreden.

en: Sorry, there are validation errors.
nl_NL: Sorry, er zijn validatiefouten opgetreden.

en: Start creating your site
nl_NL: Start met het maken van jouw website

en: Start earning
nl_NL: Begin met verdienen

en: Start promoting
nl_NL: Start met promoten

en: Start promoting affiliate products and earn rewards. It’s quick and easy to get started.
nl_NL: Start met het promoten van affiliate producten en verdien beloningen. Je kunt snel en eenvoudig aan de slag.

en: Step category and/or step does not exist.
nl_NL: Stappencategorie en/of stap bestaat niet.

en: Store location locale not found
nl_NL: Lokale opslaglocatie niet gevonden

en: Suspended
nl_NL: Opgeschort

en: Take credit card payments on your store using Stripe.
nl_NL: Accepteer creditcardbetalingen met Stripe in je winkel.

en: Take me there
nl_NL: Breng me er naartoe

en: Take payments in cash upon delivery.
nl_NL: Neem contante betalingen aan bij aflevering.

en: Take payments via bank transfer.
nl_NL: Neem betalingen aan via bankoverschrijving.

en: Tell us a bit about your business
nl_NL: Vertel ons iets over je bedrijf

en: Temporary
nl_NL: Tijdelijk

en: The Hostinger Easy Onboarding plugin requires minimum PHP version of <b>%s</b>.
nl_NL: De Hostinger Easy Onboarding plug-in vereist een minimale PHP versie van <b>%s</b>.

en: The USPS Simple plugin calculates rates for domestic shipping dynamically using USPS API during checkout.
nl_NL: Met de plug-in USPS Simple worden de tarieven voor binnenlandse verzendingen dynamisch berekend tijdens het afrekenen met behulp van de USPS API.

en: The biggest ever <span style="color: #8C85FF">Amazing Friday</span> sale!
nl_NL: De grootste <span style="color: #8C85FF">Amazing Friday</span> sale!

en: The biggest ever <span style="color: #8C85FF">Black Friday</span> sale!
nl_NL: De grootste <span style="color: #8C85FF">Black Friday</span> sale ooit!

en: The biggest ever <span style="color: #8C85FF">Blessed Friday</span> sale!
nl_NL: De grootste <span style="color: #8C85FF">Blessed Friday</span> uitverkoop!

en: The biggest ever <span style="color: #8C85FF">Cyber Monday</span> sale!
nl_NL: De grootste <span style="color: #8C85FF">Cyber Monday</span> sale ooit!

en: The biggest ever <span style="color: #8C85FF">End of the year</span> sale!
nl_NL: De grootste <span style="color: #8C85FF">Eindejaarsuitverkoop</span> ooit!

en: The biggest ever <span style="color: #8C85FF">White Friday</span> sale!
nl_NL: De grootste <span style="color: #8C85FF">White Friday</span> uitverkoop!

en: The page was deleted!
nl_NL: De pagina is verwijderd!

en: The plugin allows you to accept digital payments from Satispay users.
nl_NL: Met de plugin kun je digitale betalingen van Satispay gebruikers accepteren.

en: Theme activation failed
nl_NL: Thema activering mislukt

en: Theme has been succesfully activated
nl_NL: Thema is succesvol geactiveerd

en: Theme has been succesfully installed
nl_NL: Thema is succesvol geïnstalleerd

en: Theme has been succesfully installed and activated
nl_NL: Thema is succesvol geïnstalleerd en geactiveerd

en: Theme installation failed
nl_NL: Thema installatie mislukt

en: Theme sucessfully activated
nl_NL: Thema succesvol geactiveerd

en: Theme sucessfully installed
nl_NL: Thema succesvol geïnstalleerd

en: There was an error.
nl_NL: Er is een fout opgetreden.

en: These are ready-to-go sites that you can quickly customize to fit your brand and needs. You won’t have to build from scratch.
nl_NL: Dit zijn kant-en-klare sites die je snel kunt aanpassen aan jouw merk en behoeften. Je hoeft niet vanaf nul te beginnen.

en: This enables you to accept various payments via Xendit with just a few clicks.
nl_NL: Hiermee kun je met een paar klikken verschillende betalingen via Xendit accepteren.

en: This extension gives you the possibility to use the Colissimo shipping methods in WooCommerce
nl_NL: Deze extensie geeft je de mogelijkheid om de Colissimo verzendmethoden te gebruiken in WooCommerce

en: This field is required
nl_NL: Dit veld is verplicht

en: This might take a few minutes
nl_NL: Dit kan een paar minuten duren

en: Title
nl_NL: Titel

en: To upload a new image, click on Add New button on the Media Library page and select files.
nl_NL: Als je een nieuwe afbeelding wilt uploaden, klik dan op de knop Nieuwe toevoegen op de mediabibliotheekpagina en selecteer de bestanden.

en: Transfer
nl_NL: Overdragen

en: Try Omnisend
nl_NL: Probeer Omnisend

en: Try again
nl_NL: Probeer het opnieuw

en: Try another search term.
nl_NL: Probeer een andere zoekterm.

en: Try free for 1 year
nl_NL: 1 jaar gratis proberen

en: Turn on
nl_NL: Inschakelen

en: Turn site visitors into loyal customers
nl_NL: Zet websitebezoekers om in loyale klanten

en: Turn site visitors into subscribers
nl_NL: Zet websitebezoekers om in abonnees

en: Unknown error code.
nl_NL: Onbekende foutcode.

en: Upload an image
nl_NL: Foto opladen

en: Upload your logo
nl_NL: Logo opladen

en: Use a blank site or apply a starter from one of our vendors to get started.
nl_NL: Gebruik een zwarte site of gebruik een starter van een van onze leveranciers om aan de slag te gaan.

en: Use a theme instead
nl_NL: Gebruik in plaats daarvan een thema

en: Use the special discount code <b>ONLYHOSTINGER30</b> to get 30% off on Omnisend for 6 months when you upgrade.
nl_NL: Gebruik de speciale kortingscode <b>ONLYHOSTINGER30</b> om 6 maanden lang 30% korting op Omnisend te ontvangen wanneer je een upgrade uitvoert.

en: Verify phone
nl_NL: Telefoon verifiëren

en: View checklist
nl_NL: Checkllist bekijken

en: View completed
nl_NL: Bekijk voltooid

en: View less
nl_NL: Minder bekijken

en: View list
nl_NL: Lijst bekijken

en: View more
nl_NL: Meer bekijken

en: View plugins
nl_NL: Plug-ins bekijken

en: Visit hPanel and connect a real domain. If you already did this, please wait up to 24h until the domain fully connects
nl_NL: Ga naar hPanel en verbind een echt domein. Als je dit al hebt gedaan, wacht dan tot 24 uur, totdat het domein volledig is verbonden.

en: Wait for domain propagation
nl_NL: Wachten op domeinpropagatie

en: Want to create a new AI site?
nl_NL: Wil je een nieuwe AI site maken?

en: Want to create a new site on a different template?
nl_NL: Wil je een nieuwe site maken met een andere template?

en: Want to create a new site on a pre-built template?
nl_NL: Wil je een nieuwe site maken met een kant-en-klare template?

en: Want to create a new site?
nl_NL: Wil je een nieuwe site maken?

en: We apologize for the inconvenience. The AI content generation process encountered a server error. Please try again later, and if the issue persists, kindly contact our support team for assistance.
nl_NL: Onze excuses voor het ongemak. Er is een serverfout opgetreden bij het genereren van AI-inhoud. Probeer het later nog eens. Mocht het probleem zich blijven voordoen, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor assistentie.

en: We'll use this information to help you set up your store faster.
nl_NL: We gebruiken deze informatie voor het sneller opzetten van je winkel.

en: Website setup
nl_NL: Website instellen

en: Welcome to WordPress!
nl_NL: Welkom bij WordPress!

en: What type of products or services will you sell?
nl_NL: Wat voor producten of diensten ga je verkopen?

en: What’s a plugin?
nl_NL: Wat is een plugin?

en: What’s a pre-built website?
nl_NL: Wat is een kant-en-klare website?

en: What’s a theme?
nl_NL: Wat is een thema?

en: Where is your store located?
nl_NL: Waar is je winkel gevestigd?

en: Yes, skip step
nl_NL: Ja, stap overslaan

en: You are running <b>%s</b> PHP version.
nl_NL: Je gebruikt <b>%s</b> PHP versie.

en: You can also set up a shipping method without installing additional plugins.
nl_NL: Je kunt ook een verzendmethode instellen zonder extra plug-ins te installeren.

en: You can connect a domain to Hostinger by changing the nameservers. Different domain providers are have unique procedures for changing nameservers. Here are Hostinger's nameservers:
nl_NL: Je kunt een domein aan Hostinger koppelen door de naamservers te wijzigen. Verschillende domeinproviders hebben verschillende procedures voor het wijzigen van naamservers. Hier zijn de naamservers van Hostinger:

en: You can see the whole post in the editor. Find the description part and change it to your preferences.
nl_NL: Je kunt het volledige bericht in de editor bekijken. Zoek het onderdeel beschrijving en wijzig.

en: You need to purchase a domain for your website before the preview domain becomes inaccessible. Find a desired website name using a <a style="text-decoration:none; font-weight:bold; color:#673de6" target="_blank" href="https://hpanel.hostinger.com/domains/domain-checker" >domain name searcher.</a >
nl_NL: Je moet een domein voor je website kopen voordat het voorbeelddomein ontoegankelijk wordt. Zoek een gewenste websitenaam met behulp van een <a style="text-decoration:none; font-weight:bold; color:#673de6" target="_blank" href="https://hpanel.hostinger.com/domains/domain-checker" >domeinnaamzoeker.</a >

en: You'll love these great deals that were handpicked just for you.
nl_NL: Geniet van deze unieke aanbiedingen, speciaal voor jou geselecteerd.

en: You're done setting up your online store!
nl_NL: Je bent klaar met het opzetten van je webshop!

en: Your business email
nl_NL: Je zakelijke e-mail

en: Your new site will replace the current one. Choose from 140+ professional templates or use AI.
nl_NL: Je nieuwe site vervangt de huidige. Kies uit 140+ professionele templates of gebruik AI.

en: Your new site will replace the current one. Choose from 140+ professional templates.
nl_NL: Je nieuwe site vervangt de huidige. Kies uit 140+ professionele templates.

en: Your new site will replace the current one. Use the same description or change it.
nl_NL: Je nieuwe site vervangt de huidige site. Gebruik dezelfde beschrijving of verander deze.

en: Your progress
nl_NL: Je voortgang

en: Your store name
nl_NL: Je winkelnaam

en: Your website failed to build. Please try again.
nl_NL: Het bouwen van je website is mislukt. Probeer het opnieuw.

en: Your website is already published and can be accessed using Hostinger free temporary subdomain right now. Here is the current URL of your website:
nl_NL: Je website is al gepubliceerd en is nu toegankelijk via het gratis tijdelijke subdomein van Hostinger. Hier is de huidige URL van je website:

en: Your website is ready
nl_NL: Je website is klaar

en: conflicts with
nl_NL: conflicten met

en: hPanel - Billing
nl_NL: hPanel - Facturering

en: https://hostinger.com
nl_NL: https://hostinger.nl

en: https://www.hostinger.com
nl_NL: https://www.hostinger.nl

en: in terms of functionality.
nl_NL: qua functionaliteit.

en: 👋 Welcome to WordPress
nl_NL: 👋 Welkom bij WordPress
