Hostinger Easy Onboarding 2.0.25 - en to pl_PL translation catalogue (343 entries)

en:  Learn how to connect your domain to Hostinger by watching this tutorial on YouTube for a step-by-step guide:
pl_PL: Dowiedz się, jak podłączyć swoją domenę do Hostinger, oglądając ten samouczek na YouTube, który krok po kroku przedstawia instrukcję:

note: translators: %s plugin slug
en: %s is already active
pl_PL: %s jest już aktywny

note: translators: %s field name that is missing translators: %s missing field slug
en: %s missing or empty
pl_PL: brakuje %s lub jest on pusty

en: (Credit/Debit card)
pl_PL: (Karta kredytowa/debetowa)

en: <strong>Almost there!</strong> Just a few more steps to get your site ready for online success.
pl_PL: <strong>Już prawie! </strong> Jeszcze tylko kilka kroków, aby Twoja strona była gotowa na sukces online.

en: <strong>Use built-in payment methods</strong> - no extra plugins needed.
pl_PL: <strong>Używaj wbudowanych metod płatności</strong> - nie potrzebujesz dodatkowych wtyczek.

en: <strong>Use built-in shipping methods</strong> - no extra plugins needed.
pl_PL: <strong>Używaj wbudowanych metod wysyłki</strong> - nie są potrzebne żadne dodatkowe wtyczki.

en: Accept payments via credit card. Manage transactions within WordPress.
pl_PL: Akceptuj płatności kartą kredytową. Zarządzaj transakcjami w WordPressie.

en: Access site identity and edit title
pl_PL: Uzyskaj dostęp do tożsamości strony i edytuj tytuł

en: Action Failed. Try again or contact support. Apologies.
pl_PL: Działanie nie powiodło się. Spróbuj ponownie lub skontaktuj się z pomocą techniczną. Przepraszamy.

en: Activate
pl_PL: Aktywuj

en: Activate plugin
pl_PL: Aktywuj wtyczkę

en: Active
pl_PL: Aktywna

en: Add
pl_PL: Dodaj

en: Add a domain
pl_PL: Dodaj domenę

en: Add a new page
pl_PL: Dodaj nową stronę

en: Add a title
pl_PL: Dodaj tytuł

en: Add content
pl_PL: Dodaj treść

en: Add domain
pl_PL: Dodaj domenę

en: Add plugin
pl_PL: Dodaj wtyczkę

en: Add product
pl_PL: Dodaj produkt

en: Add shipping method
pl_PL: Dodaj metodę wysyłki

en: Add store details
pl_PL: Dodaj szczegóły sklepu

en: Add the title of the page, for example, About. Click the Add Title text to open the text box where you will add your title. The title of your page should be descriptive of the information the page will have.
pl_PL: Dodaj tytuł strony, na przykład O nas. Kliknij tekst Dodaj tytuł, aby otworzyć pole tekstowe, w którym dodasz swój tytuł. Tytuł Twojej strony powinien zawierać informacje o Twojej stronie.

en: Add your first product
pl_PL: Dodaj swój pierwszy produkt

en: Add your first product or service
pl_PL: Dodaj swój pierwszy produkt lub usługę

en: Added
pl_PL: Dodano

en: Adding a logo is a great way to personalize a website or add branding information. You can use your existing logo or create a new one using the <a href="https://logo.hostinger.com/?ref=wordpress-onboarding" style="text-decoration:none; font-weight:bold; color:#673de6">AI Logo Maker.</a>
pl_PL: Dodanie logo to świetny sposób na personalizację strony lub dodanie informacji o marce. Możesz użyć istniejącego już logo lub utworzyć nowe za pomocą <a href="https://logo.hostinger.com/?ref=wordpress-onboarding" style="text-decoration:none; font-weight:bold; color:#673de6">Kreatora logo AI.</a>

en: Adds Correios shipping methods to your WooCommerce store.
pl_PL: Dodaje metody wysyłki Correios do Twojego sklepu WooCommerce.

en: Adiciona PagSeguro como meio de pagamento (com desconto nas taxas oficiais).
pl_PL: Dodanie PagSeguro jako środka płatności (z pominięciem podatków urzędowych).

en: Amazon Pay is embedded directly into your existing web site, and all the buyer interactions with Amazon Pay and Login with Amazon take place in embedded widgets so that the buyer never leaves your site.
pl_PL: Usługa Amazon Pay jest bezpośrednio osadzona w Twojej istniejącej stronie internetowej, a wszystkie interakcje kupującego z usługą Amazon Pay i logowaniem się za pośrednictwem serwisu Amazon odbywają się w osadzonych widżetach, dzięki czemu kupujący nigdy nie opuszczają Twojej strony.

en: An unexpected error occurred. Please try again or contact support.
pl_PL: Wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj ponownie lub skontaktuj się z pomocą techniczną.

en: Anteraja Plugin is a WordPress plugin for WooCommerce for integrate Anteraja
pl_PL: Anteraja Plugin to wtyczka WordPress dla WooCommerce do integracji Anteraja

en: Are you sure?
pl_PL: Na pewno?

note: translators: %s php version
en: Attention:
pl_PL: Uwaga:

en: Automated reports, monitoring tools, site presets, and 1-click ownership transfers – manage all of your projects quickly and easily.
pl_PL: Zautomatyzowane raporty, narzędzia do monitorowania, ustawienia wstępne stron i transfery własności jednym kliknięciem - zarządzaj wszystkimi projektami szybko i łatwo.

en: Back
pl_PL: Z powrotem

en: Before publishing, you can preview your created page by clicking on the Preview button. If you are happy with the result, click the Publish button.
pl_PL: Przed opublikowaniem możesz wyświetlić podgląd utworzonej strony, klikając przycisk Podgląd. Jeśli jesteś zadowolony z wyniku, kliknij przycisk Publikuj.

en: Being reviewed
pl_PL: W trakcie przeglądu

en: Build a custom-designed site in minutes with professional templates. You’ll be ready to go live in a few clicks.
pl_PL: Zbuduj niestandardową stronę w parę minut dzięki profesjonalnym szablonom. Wystarczy kilka kliknięć, by zacząć działać.

en: Build a professional, custom-designed site in moments. Choose from 140+ templates or use AI.
pl_PL: Zbuduj profesjonalną, niestandardową stronę w parę chwil. Wybierz spośród ponad 140 szablonów lub użyj AI.

en: Build a professional, custom-designed site in moments. Just a few clicks and AI handles the rest.
pl_PL: Zbuduj profesjonalną, niestandardową stronę w parę chwil. Wystarczy kilka kliknięć, a AI zajmie się resztą.

en: Buy domain
pl_PL: Kup domenę

en: Cancel
pl_PL: Anuluj

en: Cash on delivery
pl_PL: Za pobraniem

en: Change domain
pl_PL: Zmień domenę

en: Check guide
pl_PL: Sprawdź przewodnik

en: Choice parameter missing or empty
pl_PL: Brak parametru wyboru lub jest on pusty

en: Choice parameter missing or invalid
pl_PL: Brak parametru wyboru lub jest on nieprawidłowy

en: Choose a template
pl_PL: Wybierz szablon

en: Choose another template
pl_PL: Wybierz inny szablon

en: Choose template
pl_PL: Wybierz szablon

en: Choose the ways you'd like to ship orders to customers. You can always add others later.
pl_PL: Wybierz sposoby, w jakie chcesz wysyłać zamówienia do klientów. Zawsze możesz dodać inne później.

en: Collect emails from forms on your site and start sending on-brand email campaigns with Hostinger Reach – all powered by AI.
pl_PL: Zbieraj e-maile z formularzy na swojej stronie i zacznij wysyłać markowe kampanie e-mailowe z Hostinger Reach - wszystko zasilane przez AI.

en: Collect emails from forms on your site and start sending on-brand email campaigns, powered by AI. Start free.
pl_PL: Zbieraj wiadomości e-mail z formularzy na swojej stronie i zacznij wysyłać markowe kampanie e-mailowe, obsługiwane przez AI. Zacznij za darmo.

en: Complete
pl_PL: Zakończ

en: Completed steps
pl_PL: Zakończone kroki

en: Configure
pl_PL: Konfiguruj

en: Configure the payment options and accept payments with cards, ticket and money of Mercado Pago account.
pl_PL: Skonfiguruj opcje płatności i akceptuj płatności kartami, biletami i pieniędzmi z konta Mercado Pago.

en: Congrats, you have connected WooPayments!
pl_PL: Gratulacje, udało Ci się połączyć z WooPayments!

en: Congrats, you're ready to show off your site!
pl_PL: Gratulacje, teraz możesz pochwalić się swoją stroną!

en: Congrats, you’re ready to show off your site!
pl_PL: Gratulacje, teraz możesz pochwalić się swoją stroną!

en: Connect
pl_PL: Połącz

en: Connect Amazon to site
pl_PL: Połącz Amazon ze stroną internetową

en: Connect domain now
pl_PL: Połącz domenę teraz

en: Connect on hPanel
pl_PL: Połącz w hPanel

en: Connect your <strong>Amazon Associate</strong> account to fetch API details.
pl_PL: Połącz swoje konto <strong>Amazon Associate</strong>, aby pobrać szczegóły API.

en: Connect your Amazon account to the site
pl_PL: Połącz swoje konto Amazon ze stroną internetową

en: Connect your domain
pl_PL: Połącz swoją domenę

en: Connect your domain first
pl_PL: Najpierw podłącz swoją domenę

en: Connect your domain to Hostinger
pl_PL: Połącz swoją domenę z Hostinger

en: Connected a domain
pl_PL: Podłączono domenę

en: Connected your Amazon account
pl_PL: Podłączono Twoje konto Amazon

en: Connecting
pl_PL: Łączenie

en: Content can be anything you wish, for example, text, images, videos, tables, and lots more. Click on a plus sign and choose any block you want to add to the page.
pl_PL: Treść może być czym tylko chcesz, na przykład tekstem, obrazami, filmami, tabelami i wieloma innymi. Kliknij znak plus i wybierz dowolny blok, który chcesz dodać do strony.

en: Continue
pl_PL: Kontynuuj

en: Continue setup
pl_PL: Kontynuuj konfigurację

en: Create a logo
pl_PL: Stwórz logo

en: Create a site with AI
pl_PL: Utwórz stronę z AI

en: Create a website with AI
pl_PL: Utwórz stronę internetową z pomocą AI

en: Create additional shipment methods in WooCommerce and enable pricing based on cart weight or total.
pl_PL: Utwórz dodatkowe metody wysyłki w WooCommerce i włącz ustalanie cen na podstawie wagi lub łącznej wartości koszyka.

en: Create Chronopost & Mondial relay shipping labels and send them easily.
pl_PL: Twórz etykiety wysyłkowe Chronopost i Mondial i łatwo je wysyłaj.

en: Create new site
pl_PL: Utwórz nową stronę

en: Create site
pl_PL: Utwórz stronę

en: Create site with AI
pl_PL: Utwórz stronę z AI

en: Customize the way your site looks and start welcoming visitors.
pl_PL: Dostosuj wygląd swojej strony i zacznij witać odwiedzających.

en: Database limit almost reached
pl_PL: Limit bazy danych prawie osiągnięty

en: Database limit reached
pl_PL: Osiągnięto limit bazy danych

en: Digital products
pl_PL: Produkty cyfrowe

en: Direct bank transfer
pl_PL: Bezpośredni przelew bankowy

en: Discover add-ons
pl_PL: Odkryj dodatki add-on

en: Disk usage limit almost reached
pl_PL: Limit użycia dysku prawie osiągnięty

en: Disk usage limit reached
pl_PL: Osiągnięto limit użycia dysku

en: Dismiss
pl_PL: Odrzuć

en: Do you have any comments/suggestions to improve our AI tools?
pl_PL: Czy masz jakieś uwagi/sugestie dotyczące udoskonalenia naszych narzędzi AI?

en: Do you have any comments/suggestions to improve our WooCommerce onboarding?
pl_PL: Czy masz jakieś uwagi/sugestie dotyczące usprawnienia wdrażania WooCommerce?

en: DOKU plugin offers a seamless, secure payment solution allowing your customers to choose from various payment methods and complete transactions directly on your WooCommerce store.
pl_PL: Wtyczka DOKU oferuje płynne, bezpieczne rozwiązanie płatnicze, pozwalające klientom wybierać spośród różnych metod płatności i realizować transakcje bezpośrednio w sklepie WooCommerce.

en: Domain
pl_PL: Domena

en: Domain needs setup
pl_PL: Domena wymaga konfiguracji

en: Domain propagation can take up to 24 hours. Your domain will propagate automatically, and you don't need to take any action during this time.
pl_PL: Propagacja domeny może potrwać do 24 godzin. Twoja domena zostanie rozpropagowana automatycznie i nie musisz podejmować żadnych działań w tym czasie.

en: Duitku Payment Gateway integrates with your WooCommerce store and lets you accept those payments through our payment gateway.
pl_PL: Duitku Payment Gateway integruje się z Twoim sklepem WooCommerce i pozwala Ci akceptować te płatności za pośrednictwem naszej bramki płatniczej.

en: Edit an image
pl_PL: Edytuj obraz

en: Edit description
pl_PL: Edytuj opis

en: Edit Home Page
pl_PL: Edytuj stronę główną

en: Edit post
pl_PL: Edytuj post

en: Edit post description
pl_PL: Edytuj opis posta

en: Edit site
pl_PL: Edytuj stronę internetową

en: Edit site title
pl_PL: Edytuj tytuł strony

en: Efficient site management with WordPress add-ons
pl_PL: Wydajne zarządzanie stroną za pomocą dodatków WordPress

en: Enter your store details so we can help you set up your online store faster.
pl_PL: Wprowadź dane swojego sklepu, abyśmy mogli pomóc Ci szybciej go założyć.

en: Epeken All Kurir Plugin is a WordPress plugin for woocommerce to enable shipping methods featuring many shipping companies in Indonesia for Indonesia e-commerce.
pl_PL: Epeken All Kurir Plugin to wtyczka WordPress dla WooCommerce umożliwiająca metody wysyłki z wieloma firmami spedycyjnymi w Indonezji dla indonezyjskiego handlu elektronicznego.

en: Every website needs a domain that makes it easy to access and remember. Get yours in just a few clicks.
pl_PL: Każda strona potrzebuje domeny, która ułatwi dostęp do niej i jej zapamiętanie. Wystarczy kilka kliknięć, aby uzyskać naszą domenę.

en: Expand your audience with the help of Omnisend. Create email campaigns that drive sales.
pl_PL: Rozszerz swoją publiczność za pomocą Omnisend. Twórz kampanie e-mailowe, które zwiększają sprzedaż.

en: Expired
pl_PL: Wygasła

en: Expires on
pl_PL: Wygasa w dniu

en: Extends WooCommerce with a RedSys gateway.
pl_PL: Rozszerza WooCommerce o bramkę RedSys.

en: Find the answers you need in our Knowledge Base
pl_PL: Znajdź odpowiedzi, których potrzebujesz w naszej Bazie wiedzy

en: Find the Media page
pl_PL: Znajdź stronę Media

en: Finish registration
pl_PL: Dokończ rejestrację

en: Follow these steps to complete your setup
pl_PL: Aby dokończyć konfigurację, wykonaj poniższe kroki

en: Generate content
pl_PL: Generuj treść

en: Generate content with AI
pl_PL: Generuj treść z AI

en: Get a domain
pl_PL: Zdobądź domenę

en: Get deal
pl_PL: Zdobądź ofertę

en: Get Discount
pl_PL: Zdobądź zniżkę

en: Get found on Google
pl_PL: Daj się znaleźć w Google

en: Get images, text, and SEO keywords created for you instantly – try <strong>AI Content Creator</strong>.
pl_PL: Błyskawicznie twórz obrazy, tekst i słowa kluczowe SEO – wypróbuj <strong>Generator treści AI</strong>.

en: Get images, text, and SEO keywords created for you instantly.
pl_PL: Otrzymaj natychmiast obrazy, teksty i słowa kluczowe SEO utworzone specjalnie dla Ciebie.

en: Get in touch with our live specialists
pl_PL: Skontaktuj się z naszymi specjalistami na żywo

en: Get ready to accept customer payments. Let them pay for your products and services with ease.
pl_PL: Przygotuj się na akceptowanie płatności klientów. Pozwól im z łatwością płacić za Twoje produkty i usługi.

en: Get ready to sell online. Add your first product, then set up payments and shipping.
pl_PL: Przygotuj się do sprzedaży online. Dodaj swój pierwszy produkt, a następnie skonfiguruj płatności i wysyłkę.

en: Get ready to sell online. Add your first product, then set up shipping and payments.
pl_PL: Przygotuj się do sprzedaży online. Dodaj swój pierwszy produkt, a następnie skonfiguruj wysyłkę i płatności.

en: Get started
pl_PL: Rozpocznij

en: Get started!
pl_PL: Rozpocznij!

en: Getting your features ready
pl_PL: Przygotowywanie funkcji

en: Go to Posts
pl_PL: Idź do Postów

en: Go to the Customize page
pl_PL: Przejdź do strony Dostosuj

en: Google Site Kit is an essential plugin that makes sure that potential visitors can find your site on Google.
pl_PL: Google Site Kit to niezbędna wtyczka, która zapewnia, że potencjalni odwiedzający mogą znaleźć Twoją witrynę w Google.

en: Got it!
pl_PL: Rozumiem!

en: Help Center
pl_PL: Centrum pomocy

en: Hide completed
pl_PL: Ukryj ukończone

en: Hide list
pl_PL: Ukryj listę

en: Hosted services for WooCommerce: automated tax calculation, shipping label printing, and smoother payment setup.
pl_PL: Usługi hostowane dla WooCommerce: automatyczne obliczanie podatków, drukowanie etykiet wysyłkowych i sprawniejsza konfiguracja płatności.

en: Hosting plan
pl_PL: Plan hostingu

note: Description of the plugin
en: Hostinger Easy Onboarding WordPress plugin.
pl_PL: Wtyczka Hostinger Easy Onboarding WordPress.

en: Hover over the chosen post to see the options menu. Click on the Edit button to open the post editor.
pl_PL: Najedź kursorem na wybrany post, aby zobaczyć menu opcji. Kliknij przycisk Edytuj, aby otworzyć edytor postów.

en: How could we make it easier to create a new WordPress website?
pl_PL: Jak możemy ułatwić tworzenie nowej strony WordPress?

en: How to Back Up a WordPress Site
pl_PL: Jak wykonać kopię zapasową strony WordPress

en: How to Build an EFFECTIVE Landing Page with WordPress (2024)
pl_PL: Jak zbudować SKUTECZNĄ stronę docelową za pomocą WordPress (2024)

en: How to Create a WordPress Contact Us Page
pl_PL: Jak utworzyć stronę kontaktową WordPress

en: How to Create a WordPress Website in 10 Minutes Using Hostinger
pl_PL: Jak stworzyć stronę WordPress w 10 minut z pomocą Hostinger?

en: How to Create Your Coming Soon Page in WordPress (2024)
pl_PL: Jak utworzyć stronę Coming Soon w WordPress (2024)

en: How to Import Images Into WordPress Website
pl_PL: Jak importować obrazy do strony WordPress

en: How to Make a Website (2024): Simple, Quick, & Easy Tutorial
pl_PL: Jak stworzyć stronę internetową (2024): Prosty, szybki i łatwy samouczek

en: How to Point Domain Name to Web Hosting
pl_PL: Jak wskazać nazwę domeny na hosting internetowy

en: How to Set Up WordPress SMTP
pl_PL: Jak skonfigurować WordPress SMTP

en: How would you rate your experience building a website based on a pre-built template? (Score 1-10)
pl_PL: Jak oceniasz swoje doświadczenie związane z tworzeniem strony internetowej na podstawie gotowego szablonu? (Oceń w skali 1-10)

en: How would you rate your experience setting up a WooCommerce site on our hosting?
pl_PL: Jak oceniasz swoje doświadczenie związane z konfiguracją strony WooCommerce na naszym hostingu?

en: How would you rate your experience using our AI content generation tools in onboarding? (Scale 1-10)
pl_PL: Jak oceniasz swoje doświadczenie w korzystaniu z naszych narzędzi do generowania treści opartych na sztucznej inteligencji (AI) podczas wdrażania? (Skala 1-10)

en: hPanel - Home
pl_PL: hPanel - Strona główna

en: hPanel - Websites
pl_PL: hPanel - Strony internetowe

en: I Bought a Domain, Now What?
pl_PL: Kupiłem domenę, co teraz?

en: If you wish to edit the image, click on the chosen image and click the Edit Image button. You can now crop, rotate, flip or scale the selected image.
pl_PL: Jeśli chcesz edytować obraz, kliknij na wybrany obraz i kliknij przycisk Edytuj obraz. Teraz możesz przyciąć, obrócić, przerzucić lub skalować wybrany obraz.

en: In the left sidebar, click Appearance to expand the menu. In the Appearance section, click Customize. The Customize page will open.
pl_PL: Na lewym pasku bocznym kliknij Wygląd, aby rozwinąć menu. W sekcji Wygląd kliknij Dostosuj. Otworzy się strona Dostosuj.

en: In the left sidebar, click Site Identity and edit your site title.
pl_PL: Na pasku bocznym po lewej stronie kliknij Tożsamość strony i edytuj tytuł swojej strony.

en: In the left sidebar, click Site Identity, then click on the Select Site Icon button. Here, you can upload your brand logo.
pl_PL: Na lewym pasku bocznym kliknij Tożsamość strony, a następnie kliknij przycisk Wybierz ikonę strony. Tutaj możesz przesłać logo swojej marki.

en: In the left sidebar, find the Media button. Click on the Library button to see all the images you have uploaded to your website.
pl_PL: Na pasku bocznym po lewej stronie znajdź przycisk Multimedia. Kliknij przycisk Biblioteka, aby zobaczyć wszystkie obrazy przesłane na Twoją stronę internetową.

en: In the left sidebar, find the Pages menu and click on Add New button. You will see the WordPress page editor. Each paragraph, image, or video in the WordPress editor is presented as a "block" of content.
pl_PL: Na lewym pasku bocznym znajdź menu Strony i kliknij przycisk Dodaj nowy. Zobaczysz edytor stron WordPress. Każdy akapit, obraz lub wideo w edytorze WordPress jest prezentowany jako „blok” treści.

en: In the left sidebar, find the Posts button. Click on the All Posts button and find the post for which you want to change the description.
pl_PL: Na pasku bocznym po lewej stronie znajdź przycisk Posty. Kliknij przycisk Wszystkie posty i znajdź post, którego opis chcesz zmienić.

en: Increase your sites visibility by enabling its discoverability in the Google search engine.
pl_PL: Zwiększ widoczność swojej strony, umożliwiając jej odnalezienie w wyszukiwarce Google.

en: Inodes limit almost reached
pl_PL: Limit i-węzłów prawie osiągnięty

en: Inodes limit reached
pl_PL: Osiągnięto limit i-węzłów

en: Install plugin
pl_PL: Zainstaluj wtyczkę

en: Installation failed
pl_PL: Instalacja nie powiodła się

en: Installed
pl_PL: Zainstalowano

en: Invite a Friend, Earn Up to $100
pl_PL: Zaproś znajomego i zarób do 100 USD

en: It enables a WooCommerce site to accept payments through UPI apps like BHIM, Google Pay, Paytm, PhonePe or any Banking UPI app. Avoid payment gateway charges.
pl_PL: Umożliwia stronie WooCommerce akceptowanie płatności za pośrednictwem aplikacji UPI, takich jak BHIM, Google Pay, Paytm, PhonePe lub dowolnej aplikacji bankowej UPI. Unikaj opłat za bramkę płatniczą.

en: Just a few more steps to launch your online store
pl_PL: Tylko kilka kroków do uruchomienia sklepu internetowego

en: Keep current site
pl_PL: Zachowaj obecną stronę

en: Knowledge Base
pl_PL: Baza wiedzy

en: Learn more
pl_PL: Dowiedz się więcej

en: Learn WordPress
pl_PL: Nauka WordPress

en: Let AI explore, understand, and interact with your site. All content updates are auto-tracked so AI tools stay in sync with your site’s latest version.
pl_PL: Pozwól sztucznej inteligencji eksplorować, rozumieć i wchodzić w interakcje z Twoją stroną. Wszystkie aktualizacje treści są automatycznie śledzone, dzięki czemu narzędzia AI pozostają zsynchronizowane z najnowszą wersją strony.

en: Link your Amazon Associates account to your website, start promoting products, and earn rewards. No API key required.
pl_PL: Połącz swoje konto Amazon Associates ze swoją stroną internetową, zacznij promować produkty i zdobywaj nagrody. Klucz API nie jest wymagany.

en: LiteSpeed Cache: How to Get 100% WordPress Optimization
pl_PL: LiteSpeed ​​Cache: Jak uzyskać 100% optymalizacji WordPress

en: Loading…
pl_PL: Ładowanie..

en: Make sure that your website shows up when visitors are looking for your business on Google.
pl_PL: Upewnij się, że Twoja strona pojawia się, gdy odwiedzający wyszukują Twoją firmę w Google.

en: Make your site discoverable by AI
pl_PL: Spraw, aby Twoja strona była widoczna dla AI

en: Manage
pl_PL: Zarządzanie

en: Manage shipping
pl_PL: Zarządzaj wysyłką

en: Market your business
pl_PL: Reklamuj swój biznes

en: Midtrans-WooCommerce is official plugin from Midtrans. Midtrans is an online payment gateway.
pl_PL: Midtrans-WooCommerce to oficjalna wtyczka od Midtrans. Midtrans to bramka płatności online.

en: More info
pl_PL: Więcej informacji

en: No PHP files found in plugin directory
pl_PL: Nie znaleziono plików PHP w katalogu wtyczek

en: Not connected
pl_PL: Nie podłączono

en: Not interested
pl_PL: Nie jestem zainteresowany

en: Not needed
pl_PL: Niepotrzebne

en: Not now
pl_PL: Nie teraz

en: Not purchased
pl_PL: Nie zakupiono

en: Not registered
pl_PL: Nie zarejestrowano

en: Now <strong>finish setting up</strong> the plugins you've installed.
pl_PL: Teraz <strong>dokończ konfigurację</strong> zainstalowanych wtyczek.

en: Online store setup
pl_PL: Konfiguracja sklepu internetowego

en: Opt-in to receive tips, discounts, and recommendations from the WooCommerce team directly in your inbox.
pl_PL: Zapisz się, aby otrzymywać porady, rabaty i rekomendacje od zespołu WooCommerce bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą.

en: Or use payment plugins
pl_PL: Lub użyj wtyczek płatności

en: Or use shipping plugins
pl_PL: Lub użyj wtyczek wysyłkowych

en: Other
pl_PL: Inne

en: Payment methods
pl_PL: Metody płatności

en: Payment plugins
pl_PL: Wtyczki płatności

en: Payment settings
pl_PL: Ustawienia płatności

en: PayPal's latest complete payments processing solution. Accept PayPal, Pay Later, credit/debit cards, alternative digital wallets local payment types and bank accounts.
pl_PL: Najnowsze kompletne rozwiązanie PayPal do przetwarzania płatności. Akceptuj PayPal, Pay Later, karty kredytowe/debetowe, alternatywne portfele cyfrowe, lokalne rodzaje płatności i konta bankowe.

en: Pending email verification
pl_PL: Oczekiwanie na weryfikację e-mail

en: Pending phone verification
pl_PL: Oczekiwanie na weryfikację telefoniczną

en: Play on YouTube
pl_PL: Odtwórz na YouTube

en: Plugin activation failed
pl_PL: Aktywacja wtyczki nie powiodła się

en: Plugin directory not found
pl_PL: Nie znaleziono katalogu wtyczek

en: Plugin has been succesfully installed and activated
pl_PL: Wtyczka została pomyślnie zainstalowana i aktywowana

en: Plugin installation failed
pl_PL: Instalacja wtyczki nie powiodła się

en: Plugin main file not found
pl_PL: Nie znaleziono głównego pliku wtyczki

en: Plugin sucessfully activated
pl_PL: Wtyczka została pomyślnie aktywowana

en: Plugin sucessfully installed
pl_PL: Wtyczka została pomyślnie zainstalowana

en: Pre-built websites and themes
pl_PL: Gotowe strony internetowe i motywy

en: Preview site
pl_PL: Podgląd strony

en: Preview website
pl_PL: Podgląd strony internetowej

en: Promote products on your site
pl_PL: Promuj produkty na swojej stronie

en: Publish the page
pl_PL: Opublikuj stronę

en: Recommended for you
pl_PL: Polecane dla Ciebie

en: Registered at another provider
pl_PL: Zarejestrowany u innego dostawcy

en: Registering
pl_PL: Rejestracja

en: Registration didn't work
pl_PL: Rejestracja nie zadziałała

en: Renew
pl_PL: Odnów

en: Restore
pl_PL: Przywróć

en: Run an Amazon Affiliate site
pl_PL: Prowadź stronę partnerską Amazon

en: Run email marketing campaigns
pl_PL: Prowadź kampanie marketingu e-mailowego

en: Securely accept payments, synchronize sales, and seamlessly manage inventory and product data between WooCommerce and Square POS.
pl_PL: Bezpiecznie akceptuj płatności, synchronizuj sprzedaż i bezproblemowo zarządzaj danymi o produktach i stanach magazynowych między WooCommerce i Square POS.

en: Sell products, services and digital downloads. Set up and customize each item to fit your business needs.
pl_PL: Sprzedawaj produkty, usługi i cyfrowe pliki do pobrania. Skonfiguruj i dostosuj każdy element do swoich potrzeb biznesowych.

en: Sell products, services, and digital downloads. Set up and customize each item to fit your business needs.
pl_PL: Sprzedawaj produkty, usługi i pliki do pobrania. Skonfiguruj i dostosuj każdy element do potrzeb swojej firmy.

en: Set up a payment method
pl_PL: Ustaw metodę płatności

en: Set up an online store
pl_PL: Załóż sklep internetowy

en: Set up Google Site Kit
pl_PL: Konfiguracja Google Site Kit

en: Set up payment method
pl_PL: Ustaw metodę płatności

en: Set up payments
pl_PL: Skonfiguruj płatności

en: Set up shipping
pl_PL: Konfiguracja wysyłki

en: Set up shipping method
pl_PL: Konfiguracja metody wysyłki

en: Set up Site Kit
pl_PL: Zestaw do konfiguracji strony

en: Set up your online store
pl_PL: Konfiguracja sklepu internetowego

en: Set up your site
pl_PL: Konfiguracja strony

en: Setting up...
pl_PL: Konfiguracja...

en: Setup <strong>WooCommerce</strong>, add products or services, and start selling today.
pl_PL: Skonfiguruj <strong>WooCommerce</strong>, dodaj produkty lub usługi i zacznij sprzedawać już dziś.

en: Setup Google Site Kit
pl_PL: Konfiguracja Google Site Kit

en: Setup my online store
pl_PL: Skonfiguruj mój sklep internetowy

en: Setup website
pl_PL: Konfiguracja strony internetowej

en: Share your referral link with friends and family and <strong>receive 20% commission</strong> for every successful referral.
pl_PL: Udostępnij swój link polecający znajomym i rodzinie, a <strong>otrzymasz 20% prowizji</strong> za każde skuteczne polecenie.

en: Ship products with ease
pl_PL: Wysyłaj produkty z łatwością

en: Shipping methods
pl_PL: Metody wysyłki

en: Shipping plugins
pl_PL: Wtyczki wysyłkowe

en: Shipping settings
pl_PL: Ustawienia wysyłki

en: Shop locale is empty, please setup store first
pl_PL: Lokalizacja sklepu jest pusta, najpierw skonfiguruj sklep

en: Show list
pl_PL: Pokaż listę

en: Simpaisa is providing Easy To Integrate Jazzcash & Easypaisa Digital Payment Services.
pl_PL: Simpaisa zapewnia łatwe do zintegrowania usługi płatności cyfrowych Jazzcash i Easypaisa.

en: Skip
pl_PL: Pomiń

en: Something went wrong
pl_PL: Coś poszło nie tak

en: Sorry, there are activation errors.
pl_PL: Przepraszamy, wystąpiły błędy aktywacji.

en: Sorry, there are validation errors.
pl_PL: Przepraszamy, wystąpiły błędy walidacji.

en: Start creating your site
pl_PL: Rozpocznij tworzenie strony

en: Start earning
pl_PL: Zacznij zarabiać

en: Start promoting
pl_PL: Rozpocznij promocję

en: Start promoting affiliate products and earn rewards. It’s quick and easy to get started.
pl_PL: Zacznij promować produkty partnerskie i zdobywaj nagrody. To szybkie i łatwe.

en: Step category and/or step does not exist.
pl_PL: Kategoria kroku i/lub krok nie istnieje.

en: Store location locale not found
pl_PL: Nie znaleziono lokalizacji sklepu

en: Suspended
pl_PL: Zawieszono

en: Take credit card payments on your store using Stripe.
pl_PL: Przyjmuj płatności kartą kredytową w swoim sklepie za pomocą Stripe.

en: Take me there
pl_PL: Zabierz mnie tam

en: Tell us a bit about your business
pl_PL: Opowiedz nam trochę o swojej firmie

en: Temporary
pl_PL: Tymczasowy

en: The biggest ever <span style="color: #8C85FF">Amazing Friday</span> sale!
pl_PL: Największa w historii <span style="color: #8C85FF">Amazing Friday</span> wyprzedaż!

en: The biggest ever <span style="color: #8C85FF">Black Friday</span> sale!
pl_PL: Największa w historii <span style="color: #8C85FF">wyprzedaż z okazji Czarnego Piątku</span>!

en: The biggest ever <span style="color: #8C85FF">Blessed Friday</span> sale!
pl_PL: Największa w historii <span style="color: #8C85FF">wyprzedaż z okazji błogosławionego piątku</span>!

en: The biggest ever <span style="color: #8C85FF">Cyber Monday</span> sale!
pl_PL: Największa w historii <span style="color: #8C85FF">poniedziałkowej wyprzedaży</span>!

en: The biggest ever <span style="color: #8C85FF">End of the year</span> sale!
pl_PL: Największa w historii <span style="color: #8C85FF">wyprzedaż na koniec roku</span>!

en: The biggest ever <span style="color: #8C85FF">White Friday</span> sale!
pl_PL: Największa w historii <span style="color: #8C85FF">White Friday</span> wyprzedaż!

note: translators: %s php version
en: The Hostinger Easy Onboarding plugin requires minimum PHP version of <b>%s</b>.
pl_PL: Wtyczka Hostinger Easy Onboarding wymaga minimalnej wersji PHP <b>%s</b>.

en: The plugin allows you to accept digital payments from Satispay users.
pl_PL: Wtyczka umożliwia przyjmowanie płatności cyfrowych od użytkowników Satispay.

en: The USPS Simple plugin calculates rates for domestic shipping dynamically using USPS API during checkout.
pl_PL: Wtyczka USPS Simple dynamicznie oblicza stawki za przesyłkę krajową, korzystając z interfejsu API USPS podczas realizacji transakcji.

en: Theme activation failed
pl_PL: Aktywacja motywu nie powiodła się

en: Theme has been succesfully activated
pl_PL: Motyw został pomyślnie aktywowany

en: Theme has been succesfully installed
pl_PL: Motyw został pomyślnie zainstalowany

en: Theme has been succesfully installed and activated
pl_PL: Motyw został pomyślnie zainstalowany i aktywowany

en: Theme installation failed
pl_PL: Instalacja motywu nie powiodła się

en: Theme sucessfully activated
pl_PL: Motyw został pomyślnie aktywowany

en: Theme sucessfully installed
pl_PL: Motyw został pomyślnie zainstalowany

en: This enables you to accept various payments via Xendit with just a few clicks.
pl_PL: Umożliwia to akceptowanie różnych płatności za pośrednictwem Xendit za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

en: This extension gives you the possibility to use the Colissimo shipping methods in WooCommerce
pl_PL: To rozszerzenie daje Ci możliwość wykorzystania metod wysyłki Colissimo w WooCommerce

en: This field is required
pl_PL: To pole jest wymagane

en: To upload a new image, click on Add New button on the Media Library page and select files.
pl_PL: Aby przesłać nowy obraz, kliknij przycisk Dodaj nowy na stronie Biblioteki multimediów i wybierz pliki.

en: Transfer
pl_PL: Przenieś

en: Try again
pl_PL: Spróbuj ponownie

en: Try free for 1 year
pl_PL: Wypróbuj za darmo przez 1 rok

en: Try Omnisend
pl_PL: Wypróbuj Omnisend

en: Turn on
pl_PL: Włącz

en: Turn site visitors into loyal customers
pl_PL: Zmień odwiedzających stronę w lojalnych klientów

en: Turn site visitors into subscribers
pl_PL: Zmień odwiedzających stronę w subskrybentów

en: Tutorials
pl_PL: Samouczki

en: Unknown error code.
pl_PL: Nieznany kod błędu.

en: Upload an image
pl_PL: Prześlij obraz

en: Upload your logo
pl_PL: Prześlij swoje logo

en: Use the special discount code <b>ONLYHOSTINGER30</b> to get 30% off on Omnisend for 6 months when you upgrade.
pl_PL: Skorzystaj ze specjalnego kodu rabatowego <b>ONLYHOSTINGER30</b>, aby uzyskać 30% zniżki na Omnisend przez 6 miesięcy po dokonaniu uaktualnienia.

en: Verify phone
pl_PL: Weryfikacja telefonu

en: View checklist
pl_PL: Wyświetl listę kontrolną

en: View completed
pl_PL: Wyświetl ukończone

en: View less
pl_PL: Zobacz mniej

en: View list
pl_PL: Wyświetl listę

en: View more
pl_PL: Zobacz więcej

en: View plugins
pl_PL: Wyświetl wtyczki

en: Visit hPanel and connect a real domain. If you already did this, please wait up to 24h until the domain fully connects
pl_PL: Odwiedź hPanel i podłącz prawdziwą domenę. Po wykonaniu tego kroku, poczekaj do 24h, aż domena w pełni się połączy

en: Wait for domain propagation
pl_PL: Poczekaj na propagację domeny

en: Want to create a new AI site?
pl_PL: Chcesz utworzyć nową stronę AI?

en: Want to create a new site on a different template?
pl_PL: Chcesz utworzyć nową stronę na innym szablonie?

en: Want to create a new site on a pre-built template?
pl_PL: Chcesz utworzyć nową stronę na podstawie gotowego szablonu?

en: Want to create a new site?
pl_PL: Chcesz utworzyć nową stronę?

en: We apologize for the inconvenience. The AI content generation process encountered a server error. Please try again later, and if the issue persists, kindly contact our support team for assistance.
pl_PL: Przepraszamy za niedogodności. Proces generowania treści AI napotkał błąd serwera. Spróbuj ponownie później, a jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia, aby uzyskać pomoc.

en: We'll use this information to help you set up your store faster.
pl_PL: Wykorzystamy te informacje, aby pomóc Ci szybciej skonfigurować sklep.

en: Website setup
pl_PL: Konfiguracja strony

en: Website URL
pl_PL: Adres URL strony

en: Welcome to WordPress!
pl_PL: Witamy w WordPress!

en: What type of products or services will you sell?
pl_PL: Jakiego rodzaju produkty i usługi będziesz sprzedawać?

en: Where is your store located?
pl_PL: Gdzie znajduje się Twój sklep?

en: WordPress tutorials
pl_PL: Samouczki WordPress

en: Yes, skip step
pl_PL: Tak, pomiń krok

note: translators: %s php version
en: You are running <b>%s</b> PHP version.
pl_PL: Używasz wersji PHP <b>%s</b>.

en: You can also set up a shipping method without installing additional plugins.
pl_PL: Można również skonfigurować metodę wysyłki bez instalowania dodatkowych wtyczek.

en: You can connect a domain to Hostinger by changing the nameservers. Different domain providers are have unique procedures for changing nameservers. Here are Hostinger's nameservers:
pl_PL: Możesz połączyć domenę z Hostinger, zmieniając serwery nazw. Różni dostawcy domen mają unikalne procedury zmiany serwerów nazw. Oto serwery nazw Hostinger:

en: You can see the whole post in the editor. Find the description part and change it to your preferences.
pl_PL: Możesz zobaczyć cały post w edytorze. Znajdź część opisu i zmień ją według swoich preferencji.

en: You need to purchase a domain for your website before the preview domain becomes inaccessible. Find a desired website name using a <a style="text-decoration:none; font-weight:bold; color:#673de6" target="_blank" href="https://hpanel.hostinger.com/domains/domain-checker" >domain name searcher.</a >
pl_PL: Musisz kupić domenę dla swojej strony, zanim domena podglądu stanie się niedostępna. Znajdź żądaną nazwę strony za pomocą <a style="text-decoration:none; font-weight:bold; color:#673de6" target="_blank" href="https://hpanel.hostinger.com/domains/domain-checker" >wyszukiwarki nazw domen.</a >

en: You'll love these great deals that were handpicked just for you.
pl_PL: Pokochasz te oferty, które zostały starannie wyselekcjonowane specjalnie dla Ciebie.

en: You're done setting up your online store!
pl_PL: Twój sklep internetowy został skonfigurowany!

en: Your business email
pl_PL: Twój firmowy adres e-mail

en: Your new site will replace the current one. Choose from 140+ professional templates or use AI.
pl_PL: Twoja nowa strona zastąpi obecną. Wybierz spośród ponad 140 profesjonalnych szablonów lub użyj AI.

en: Your new site will replace the current one. Choose from 140+ professional templates.
pl_PL: Twoja nowa strona zastąpi obecną. Wybieraj spośród ponad 140 profesjonalnych szablonów.

en: Your new site will replace the current one. Use the same description or change it.
pl_PL: Twoja nowa strona zastąpi obecną. Użyj tego samego opisu lub zmień go.

en: Your progress
pl_PL: Twój postęp

en: Your store name
pl_PL: Nazwa Twojego sklepu

en: Your website is already published and can be accessed using Hostinger free temporary subdomain right now. Here is the current URL of your website:
pl_PL: Twoja strona jest już opublikowana i można uzyskać do niej dostęp za pomocą darmowej tymczasowej subdomeny Hostinger już teraz. Oto aktualny adres URL Twojej strony:

en: 👋 Welcome to WordPress
pl_PL: 👋 Witaj w WordPress
